Honda XL 600V Transalp (2000)

Vlastník halentech
Vloženo 1.7.2011
Aktualizováno 13.2.2019

Honda Transalp XL600V. Výroční model 50 let Hondy.

První dojmy - Je to skvělý univerzální stroj, relativně lehce ovladatelná. Byl jsem z ní nadšený, moje první vetší motorka. Takže macimální spokojenost i vzhledem k pořizovací ceně a ceně náhradních dílů.

Doplňky na motorce - Hefty Oxford, padáky, nosiče kufrů GiVi, plotna Givi a topcase.

Na silnici je velice pěkně ovladatelná, bál jsem se váhy 200+ kg, ale na silnici to je OK. Jde na ni i pěkně klopit, což jsem si o enduru nemyslel Spotřeba je také snesitelná. Transalpa mi doporučovalo spousta lidí a odrazovali mě od jednoválcových endur. Takže po váhání mezi Pegasem, KLE 500 a BMW 650 jsem se rozhodl pro Transalpa. Rozhodně mezi klady patří spolehlivost, jednoduchost, ovladatelnost, dostačující výkon. Mezi zápory, zbytečně dlouhá jednička, klidně mohla být kratší. Absence šesté rychlosti. Transalp do terénu moc není, je už prostě moc těžká. Je jednoduché Transalpa v terénu položit.

halentech
halentech napsal 13.09.15 v 21:08

To bylo s moto už při koupi. Podle mě je lepší než klasické krátké.

Díky za vytáhnutí do Alp!

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 18.05.15 v 21:12

Zdravim pana kolegu,
Tveho TA jsem ti chvalil uz pri nakupu, takze neni treba se opakovat. Akorat si nepamatuju, zes tam mel tak vysoky plexi, to jsi dokupoval?

halentech
halentech napsal 16.02.12 v 19:15

Děkuju moc za pochvalu. Krásně se na něm jezdí. Dodělávám zimní údržbu.

Abe99
Abe99 napsal 01.09.11 v 00:38

Tohle je výborná baraná kombinace .

alpiniště
alpiniště napsal 24.08.11 v 14:51