KTM EXC 125 (2004)

Vlastník WoxmenRX
Vloženo 1.7.2011
Aktualizováno 7.8.2013

No co dodat? Ready To Race ! :)

První dojmy - První dojem z jízdy byl víc než dobrý! přesedl jsem totiž z 50cc na tohle žihadlo takže jsem z toho byl docela dost překvapenej jakou to má sílu, ale po nějaké době jsem se naučil výkon dávkovat teda myslím v térénu tak abych neletěl na záda a nebo s motorkou do nejbližšího stromu, křoví apod. což už se mi taky povedlo a zdemoloval jsem půlku motorky viz. deník " Lesní bouračka "

Doplňky na motorce - Chrániče páček Acerbis, kryt pod motor, chránič výfuku, komplet laděný výfuk od Pro Circuit

Dnes 20.7. 2013 PRODÁNO !
Bude se mi po ní stýskat, byla to super motorka, která mě naučila ! :)

Co by se o ní dalo psát... Ready To Race !
Kateřinu už mám dost dlouho a zžil jsem se sní takže už to mrskáme a chystáme se na přístí sezónu sjet nějakej závod :)
Dostala nové plasty, brzdové kotouče a destičky a píst s nikasilem, spojkové lamely a pružinky, spojkové ložisko, ložiska na klice tak si pěkně šlape a brzdí !

7.1. 2013 -Momentálně probíhá velká " zimní údržba ", která trvá už skoro 3 měsíce a stále ještě nějakou dobu potrvá. :( S motorkou nemám rozhodně problém jet i třeba po silnici. Tuto KTM bych určitě doporučil ! já osobně s ní nemám problém :) KTM - Každej Tejden Montuju , Každej Tejden Motor a podobné ptákoviny je nesmysl. Toť asi vše.

WoxmenRX
WoxmenRX napsal 04.03.15 v 07:52

Peťan372> bejvávala... Teď už jí má třetí expert po mě a je dojebaná horem
dolem :(

Peťan372
Peťan372 napsal 03.03.15 v 15:35 10b.

Leštěnka

cita29
cita29 napsal 31.03.13 v 15:16

Parádně jsi jí vymazlil! Tak to má být Tak ať lítá

Krystopher125
Krystopher125 napsal 21.11.12 v 19:17 10b.

Moc pěkná dváca

WoxmenRX