renocar_unor

Yamaha WR 450F (2008)

Vlastník jeny
Vloženo 28.6.2011
Aktualizováno 4.1.2018

Hrava motorka hodně odpustí. Dokazala i trestat. Měl jsem dvě sady kol na motardy trochu chyběl výkon ale na to není stavěna.

KTM EXC 300: chtěl jsem zkusit 4taktní enduro

První dojmy - Padla mi hned do ruky. Pěkné svezení motor šel ochotně do otaček. Když už nemužete necha se jet na plác plác...

Je to parádní stroj. Koupil jsem ji od prvního majitele, prý s ní jezdil jenom do obchodu pro rohlíky a občas se sklouznout na místní trati.Povídal že strašně chtěl noví WR a prodával kvůli stěhovaní z ČR.
Má docela dost doplňků jako třeba výztuhy chladičů, postranní kryty rámu, kryt motoru všechno od CRD a ještě má moussi. Je plně otevřená, všechny blbosti kvůli emisím vyřazeny. Výfuk byl odlehčen od té malé trubičky co je v tom kolínku a od lapače jisker. Cestou pro ní jsem k ní pořídil ještě motárdy, takže když nebude nikdo do party na enduro, pojede na hrátky s asfaltem.
Zkušenosti s touto kráskou zatím mizivé, řekl bych až špatné ale za to nemůže motorka ale ten kdo se v tom hrabal a zapomněl, že pod šroubek na seřizování bohatost směsi se dává pérko. Takže jenom čekám až příjde noví se vším všudy doladit a jezdit.

jeny napsal 06.05.12 v 18:45

jo to bych mohl

Jarda_Jeřičák
Jarda_Jeřičák napsal 06.05.12 v 17:30

Možná by to chtělo aktualizovat sekci "moje závady" co myslis?

jeny napsal 06.07.11 v 22:47

Díky chlapy

volodaj
volodaj napsal 06.07.11 v 22:19

Pekné WR, nech ti slúži .

jeny napsal 04.07.11 v 16:06

Jo no taky mi to bylo divný a myslím si že trochu žvanil, už jenom podle vodítek řetězu dodřenejch až na krev ale řekl jsem si je to spotřebák ale co jsem zatím měl všechny mota tak se mi takhle vodítka sjet nepodařilo. Jinak jsem spokojen zatím tak doufám že bude sloužit