Triumph Rocket III Classic (2005)

Vlastník pidi
Vloženo 28.6.2011
Aktualizováno 3.2.2024

Vloženo: 23.07.2021, Uskutečněno: 23.07.2021, Zhlédnuto: 35x

Tak jsem se rozhodl prodat motorku .Jednoduchý důvod. Nechtěla pořádně startovat. Trápil jsem se s tím cca 4 roky. Byla hodně pod cenou a přesto tato závada s kterou si nevěděli rady 3 servisy odrazovala i případné zájemce. Jednoho dne jsem, ale náhodou narazil na zapadlou garáž, kde se pán "dloubal" v motorkách. Slovo dalo slovo a já mu tu svou dovezl k doléčení. A ejhle. Provedena oprava startéru, výměna vložek v přední vidlici, výměna předních brzd a oprava klaksonu. Vše takřka "za babku". Zkrátka, když chceš mít opici musíš mít na banány Inzerát jsem zrušil a vyjel na výlet. Poučení je: Nespoléhejte jen na značkové servisy. Naděje umírá poslední.

• Automat světel

Tak a je namontovaný automat světel.Vlastně to byla nezbytnost,protože takové monstrum,když chvílí stalo v garáži,tak ji potom při startování vycuclo hned.Zkratka 2300ccm není jen tak jednoduché roztočit :-)

Vloženo: 16.05.2012
    Uskutečněno: 16.05.2012
  • Zimní úpravy

Tak jsem konečně přes zimu namontoval kufry(starší,ale original Triumph) a samozřejmě nemůže chybět nová opěrka spolujezdce s nosičem(taky origoš Triumph) samozřejmě v servise proběhla výměna svíček,vyladěni motoru,kontr

Vloženo: 14.04.2012
    Uskutečněno: 14.04.2012