Yamaha FZS 1000 Fazer (2003)

Vlastník Krovak
Vloženo 25.6.2011
Aktualizováno 2.8.2014

Palubní počítač

Vloženo: 28.05.2016, Uskutečněno: 28.05.2016, Stav tachometru: 30114 km, Zhlédnuto: 31x

Jelikož si tuhle potvoru chci ještě nějaký pátek nechat, kontaktoval jsem jednoho evidentně zbytečně chytrého německého inženýra a nechal si od něj postavit jeho vynález zkázy, na kterém údajně strávil přes 1000 hodin vývojem.

Na stopu tomuto ďábelskému vynálezu mě přivedl jeden člověk z m.cz rozprodávající svého fazera na díly. Následoval stav "to musím mít, hned, okamžitě, včera bylo pozdě". Jelikož tyto utkvělé představy mě čas od času potkají, nechal jsem věc vystydnout s tím, že mě to do týdne přejde. Nepřešlo. Takže jsem zaúkoloval svou drahou schwestru (kecám je to někdy pěkná mrcha ) jež umí obstojně šprechtit a pod pohrůžkou vypálení baráku, únosu dítěte a upálením manžela (to jí kupodivu nevadilo ) napsala našemu drahému inžovi do Dojčlandu.

Ten nelenil, jak mají ve zvyku naše úřady co mají na všechno 30 dní, a obratem odpověděl, že stroj zkázy bude hotov dvou měsíců a čekej Indy. Tož jsem počkal, dokonce mu to trvalo cca pouhých 6 týdnů a schwestra mi tlumočila líbesbríf, abych dovalil 147 éček včetně adresy. V pondělí jsem odeslal svoje poslední peníze, ve středu se inža dopotácel na poštu a v pátek, světe, div se! mi pošta doručila drobátko potrhaný balíček. Vrátil jsem tedy dítě, manžela a uhasil zárodky požáru ve sklepě rodinného domu. No, když nad tím tak přemýšlím, tak ho vlastně pošta nedoručila mě, ale sousedům, nicméně ti byli poctiví a když zjistili, že se to nedá žrát ani vypít, tak mi balík předali.

V pátek v 18:00 jsem začal s demontáží mého motorového kola, do 21:00 jsem měl základní zapojení hotové. Jo semtam se něco ulomilo, upadlo, ohnulo, ale švára mi ukázal temnou sílu lepidla Loctite, takže po vypotřebování pěti půllitrových lahviček bylo všechno v pořádku.
V sobotu jsem samozřejmě nemohl dospat, takže v 8:00 jsem už šaškoval po garáži. Dopojil jsem signálový vodič z palivového čerpadla, sebe napojil nějakými Kozly z Popovic a bylo hotovo a po zábavě, protože uklízet ten bordel po sobě mě vážně nanadchlo.

Co stroj zkázy umí : Venkovní teplotu, teplotu vody, nebo oleje, ukazatel kvaltu, speedohealer, napětí baterie, otáčky, rychlost, spotřebu, a hromadu dalších pitominek.

Krovak (1) napsal 26.03.2017 v 17:21

To bych musel nejdřív začít cestovat
Nicméně, vyřiď kamarádovi, že inža to dělá jak na litra, šestku, tak i na TDM. Čili pokud bude mít zájem, ať si sesmolí dopis do Němec.

spike-cz (137) napsal 26.03.2017 v 10:02

Člověče nechceš napsat taky nějakej cestopis?
Vychytávka je samozřejmě super. Kamarád má fazera 600 a nad tímhle jen slintal...

Krovak (1) napsal 29.05.2016 v 12:39

Dík. Jsem původně chtěl napsat jen nějaký suchý hodnocení, ale nějak mi to pak sklouzlo do jiné roviny

ras62 (3) napsal 29.05.2016 v 10:18

Povedený!