Ducati 748 (1999)

Vlastník miura
Vloženo 26.11.2007
Aktualizováno 20.11.2010

Tahle žlutá kráska je už trochu babička, ale nedává to na sobě vůbec znát a přináší mi spoustu radosti, ať již při jízdě nebo jen při pohledu na její krásný kabátek.

Do nové sezony prošla 748 několika drobnými úpravamy, zvuk teď mají na starosti výfuky LeoVince, chrastění antihopingová spojka, lépe se holce dýchá přes sportovní filtr vzduchu JHP performance, změnil se drobně i kabátek, z biposta je monoposto, řada plastových a i kovových dílů je vyměněno za karbon nebo dural.

Máme za sebou třetí společnou sezónu a na tochometru je již témeř 50tis ujetých kilometrů a opomenu-li drobný pád po kterém si vysloužila komplet nový lak, šlo jen o bezproblémové kilometry bez nějakých poruch.

Zásadním poznatkem a příjemným překvapením pro mě jsou nové gumy, po Pirelli Diablo Rosso, se kterými jsem byl naprosto spokojený a sjel jsem dvě sady, jsem nechal přezout na novinku Pirelli Diablo Rosso Corsa a musím konstatovat, že na lepších gumách jsem nikdy nejel.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 28.04.14 v 19:26 10b.

Naprosto nádhernej a vyjímečnej stroj

Marty93
Marty93 napsal 14.12.13 v 20:17

Žlutou miluju možná jen o trochu míň než samotnou duc 748/ 998/ 916/ 996, takže tohle fakt žeru + sladěná kombinéza na míru od PSI. špica špica. Musím ještě podotknout že pokaždé co vidím na silnici (což není často) tenhle stroj, nestačím žasnout.

marnej
marnej napsal 27.01.11 v 15:21

jo to bylo fakt bez rozmýšlení...už jsem ti je dal v Říjnu ... proto to nešlo sorry

marnej
marnej napsal 27.01.11 v 15:20

Žlutá je na Dukně krásná , a ty dvě holčiny s radarem za ní na tý první fotce taky dobrý , deset bodů bez rozmýšlení

pivovarsky
pivovarsky napsal 26.01.11 v 06:27

žlutá je dobrá!!! desina jak sviňa