Kawasaki GPX 600 (1991)

Vlastník Koax
Vloženo 22.6.2011
Aktualizováno 26.12.2014

Moje první velká motorka po začátcích na jawě. Měl jsem ji asi 3 měsíce, tak není moc co hodnotit. Přidávám jí tak trochu z nostalgie. Tímhle to všechno doopravdy začalo :)

Velkou radost po koupi vystřídalo zklamání, když můj nový zelený zázrak nedojel ani domů. Motorka zdechla, nešla nastartovat. Po několika pokusech se to podařilo, ujela pár km a zdechla zase. Nadával jsem, volal prodejci... nakonec jsem se přískoky dostal domů. Po 14ti dnech vztekání a dohadování s bývalým majitelem jsem zjistil, že je chyba v ucpaném palivovém filtru. Byl tam přidaný papírový filtr na hadičce z nádrže (výměna asi 5minut a 20Kč). Pak motorka naskočila a už nezazlobila.

Od té doby jsem si nemohl stěžovat. Po jawě to byla neuvěřitelná síla a rychlost. Pro mě byla dokonalá, nejkrásnější, žádné chybky, prostě byla první silná :)

Skončili jsme asi po dvou měsících ve svodidlech. Motorka skončila na rok v garáži a já na několik měsíců v nemocnici.

Už jsem se na ní nesvezl, opravil si jí bratr a zrušil definitivně. (fotka je až po jeho nehodě)

Nakonec je pár fotek z toho, jak jsem dopadl já

Koax napsal 27.02.12 v 10:59

Kawu jsem koupil kousek od Znojma v Suchohrdlech, ale netuším kudy putovala předtím.

CryingDragon
CryingDragon napsal 25.02.12 v 18:10

Teda kámo koukám že už máš oči otevřené, ale myslím že to nemohlo jinak skončit. Tak hlavně že jsi o.k. ps: TU kawu nekoupil jsi ji na jižní moravě kousek od hodonína ?.

Koax napsal 29.06.11 v 12:59

Vlitl jsem moc rychle do zatáčky (Vranovská ves, hned ta první směrem do Znojma), sklouzlo mi to a už jsem se kutálel, pak svodidla, záchranka, nemocnice... prostě jsem jel jako ko*ot

No, už si na sebe dávám víc pozor a do 14ti dnů budu mít snad doma bandita, který zatím lenoší v servisu

Koax napsal 29.06.11 v 12:54

Co jsem dělal? To je jedoduchý, velké sebevědomí, velká rychlost, malá zatáčka a málo zkušenosti ... prostě jsem to hooodně neodhadl a myslel na blbosti, místo na řizení.
Zbylo pár následků, vzpomínek a invalidní důchod

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 22.06.11 v 17:40

žiješ a to je nejvíc..hned po té Kawě samozřejmě vtip. jak se to stalo ??