Kawasaki LTD1000 (1982)

Vlastník Fic6
Vloženo 9.6.2011
Aktualizováno 7.10.2012

Tátova mašina. Chci ji dát do databáze, protože si myslím že těchhle motorek v ČR není moc.

Tady v databázi jsem nenašel žádnou, tak se chci podělit o tuto krasavici (teda alespoň podle mě). Táta ji má asi od roku 98, ale dlouho si nepojezdil, protože mu praska klika, tak dlouho scháněl jinači nebo někoho kdo mu to udělá. Potom sehnal motor z 1100 a klika byla naštěstí totožná. Poté nechával dělat nové písty a repas válce, protožě mu to nějaký ňouma na soustruhu slušně řečeno podělal. Následovala výměna spojky z 1100 kvůli jedné přítlačné pružiny navíc. V roce 2005 byla motorka více méně v cajku. Doteď bez větších problémů jezdí až na menší problémy s dobíjením a startérem. Myslím že je to stará dobrá klasika na cestování z dostatkem výkonu a ze slušnými jizdními vlastnostmi. Kdyby se na to někdo díval co má ten samý model, tak bych byl rád kdyby mě kontaktoval.

zdenekgsxr
zdenekgsxr napsal 01.12.13 v 13:30

ČAU mám Z 1000R Eddie Lawson a sháním hlavu nemáš náhodou z té 1100 hlavu(jinak kliku už mám taky z 1100) ? koupil bych.

Fox1
Fox1 napsal 25.12.11 v 19:04

Jo už aby to jaro bylo

Fic6
Fic6 napsal 21.12.11 v 10:44

jo někdy vyjedem, ale viděl bych to až na jaře

Fox1
Fox1 napsal 02.10.11 v 19:42

Krasavec hlavně když jí vidím na vlastní oči . Tímto tě zdravím vzdálený bratránku . Ve středu jsem za tátou byl v Brně ,ale vyjel s XT. Litrového turo disela (jak tomu říká)nechal stát. Někdy za ním musíme vyjet spolu.

žufan.
žufan. napsal 21.07.11 v 18:58