ČZ 175 (1985)

Vlastník Kamhell
Vloženo 9.6.2011
Aktualizováno 18.6.2013

Moje první motorka, která nyní dostala nové jméno, a to: Oduševnělá krása.

První dojmy - Tož učila sem se na ni jezdit. Je skvěle ovladatelná a zvládne i kamenité cesty.

Na naučení výborná. Toto je ukázka, že se dá jezdit i na starém stroji, který je stále spolehlivý. Jen mě nebaví furt dolívat ten olej do benzinu

Minulý rok v létě (2012) byla rozebrána a řádně vyladěna, vyčištěn zanesený sajrajt za 100 let a pořádně seřízena. Šlape UŽASNĚ a když jedu současně za silnějším strojem, tak bezproblému stíhá. Ovšem do kopců se musím pořádně rozjet.
Ten silnější stroj je mimochodem má druhá mašina, ale to je jiná historie.
Motorku mi skvěle vyladil přítel Ffajtl, snad se brzo taky s nějakou motorkou zaregistuje.

VGT
VGT napsal 14.11.15 v 15:20 9b.

Pěkná Číza ... A potvrzuji, není to těžká motorka, je lehce ovladatelná. A patlání oleje do benzínu se dá vyřešit dodatečnou montáží přimazávání Posilube. Je to sice další práce na motorce, ale pak dolíváš olej asi tak jednou za 1000 ujetých kilometrů. Dá se namontovat olejové čerpadlo jak Motorpal, tak Mikuni (české či japonské). Přeju hodně spokojených kilometrů

Kamhell
Kamhell napsal 09.10.11 v 20:16

dikes

istonbike
istonbike napsal 09.10.11 v 18:03

Pěkná číza a nádherná jezdkyně v sedle dávám oběma 10b a přeju super poježděníčko

boek
boek napsal 09.10.11 v 12:52

ta černá ji sluší moc pěkná číza