Yamaha YZF 600R Thundercat (2002)

Vlastník MLN
Vloženo 8.6.2011
Aktualizováno 16.6.2011

První přesedlání z jaw(05,21,250,350) na japonce.Přitažená z F.Na hromkočce jsem jezdil cca 5let.Sečteno podtrženo: nejlepší přestup na vyšší třídu(podle mě)

Je to tu omíláno furt že cat je jedna z ideálních motorek pro začátky na supersportu.Ano musím říct že je to tak.Člověk sesedne z jawy a nemůže sto procentně říct ano chci plnokrevnýho supersporta a nebo chci naháče a cestovat.Cata bych zařadil ne mezi supersporty,ale mezi sportovnícestovní.
Ono to tak také od určitého roku asi bylo.Paralelně z catam se začala dělat R6,která je co si budem říkat technikou/pokrokem od Cata nebe a dudy(ale zas to cestování na catovi je taky nebe a dudy oproti R6).
Francouzi na caty začali dávat cestovní sedla(můj případ) Cestovní sedlo to je fakt bomba maximální pohodlí čr salzburg ve 2 uplná paráda.
Proto si myslím že je blbost NA ZAČÁTEK koupit např.RR a pak ujet 200km nedejbože ve dvou a zjistit že to ... není váš hrnek kafe.Samozřejmě opak koupit naháče a furt si říkat neni to ono ani nepotřebuju dlouze cestovat jen se projet/relaxovat,... :) a přece jen ty kapoty by dělali své;)

Cat je jeden z nejtěžších "supersportů"z pohodlným posezem což z něj dělá pěknej univerzal.díky věčí hmotnosti má lepší odpružení nerovností,což v ČR NENÍ zanedbatelná věc:D .
Proto bych řekl že cat je jedna z moto na který můžete cestovat a když na to přijde tak za něj vzít a projet s nim svižně zatáčku na koleno.

překvapila mě
+auto diagnostika závad přes otáčkoměr
+příprava na alarm(novější modely) montáž alarmu sám a za hodinu.
(dálkový start,odpojení zapalování,signalizace blinkry,chcípák)
+svíčky se dají měnit bez sundání kapot či nádrže;)
+H4 žárovka taky,ale...je to mazec;)
+můžete každý padák chytit 2ma šrouby
+cestovní sedlo pohodlí (asi jen modely z F)

zápory
-výměna žárovek(obrysovky,v budíkách) rozebrat předek(rači půlit motor:D)
-hlučnost řazení 2ky
-cestovní sedlo horší přesedávání(přenášení váhy)v esíčkách

doporučuji:
laďák;)
blinkry za menšíLED nebo aspon koupit čiré sklíčka
uříznout ten hnusnej plastovej držák spz, ja sem se na to nedostal,ale fakt to chce:)

RTX-01
RTX-01 napsal 21.02.12 v 20:50