Ducati 848 (2008)

Vlastník hani-DUC
Vloženo 7.6.2011
Aktualizováno 4.5.2012

Kdyz ma clovek jednou ducati, tak uz neni cesta zpet ;) A 848 je proste splnenej sen ;)

Konecne jsem si udelala radost a poridila svoji vysnenou motku. Puvodne mela byt nastupcem po SSu 749ka, ale kdyz jsem videla poprvy 848, tak nebylo o cem ;) Prvni posez uzasnej, dosahnu na zem (mily to prekvapko ;)), je lehka, sice taky malej rejd, ale po SSu uz cloveka nic neprekvapi.

Prvni jizda byla zajimava, brzdy uzasny, dokonce i zadni brzdi tak, jak ma (ne ze bych ji teda nejak moc pouzivala ;)), zatacky se ji libej jeste vic nez me a tak me snad nauci dat i to kolinko - to se mi na SS nejak nezadarilo ;)) Jediny minus je teda ta mokra spojka, chrastitko mi trochu chybi, uz se mi ani tak nesmejou, ze to mam rozbity ;)

Jenze nasledovala druha vetsi vyjizdka.. A to uz jsem vedela, ze jinej bajk nechci. bohuzel mi tu radost z novyho bajku pokazila svine chlupata, ctyrnoha (srnka), ktera mi vbehla do cesty, primo pred predni kolo se mi vratila mrcha... Takze srna K.O., moto K.O., ale ja O.K - coz bylo vzhledem k situaci to nejlepsi skore :)))

Takze, suma sumarum, prvni 848 jsem vlastnila celych 17 dni, cca 2.500tis najeto - a protoze to byla nej volba, tak do dvou mesicu po upornym hledani a schaneni se konecne do garaze nastehovala jeji mladsi sestricka ;)

ted uz ji jenom dostat na okruh a pokusit se zlepsit cas v moste, protoze to mi na SS teda uplne neslo :( I kdyz mela jsem radost, kdyz ani kluci na SSu nejezdili o moc lip nez ja, hehe.. ;)))

No a co se tyce uprav, tak zatim nove plego (je vic cool :)) a karbonove doplnky, pak taky naprosto návykové GI-PRO a ještě luxus ACCOSSATO páčky. jo a ještě samozrejme nutne potrebuju termignony, takze snad budou do konce sezony ;)

Sisina
Sisina napsal 23.10.14 v 13:23 10b.

Paráda Moc Vám to sekne holky Snad si taky jednou konečně splním svůj sen...

Qbi-C
Qbi-C napsal 10.03.14 v 12:48

mimochodem uz v roce 2012 sis osobak zlepsila, v roce 2013 jsem ti ale malem ani neujel

neco malo z roku 2012

Qbi-C
Qbi-C napsal 10.03.14 v 12:43

Best bike, best girl

Ryuichi
Ryuichi napsal 07.05.13 v 21:48 10b.

Paráda. Sluší

Petta
Petta napsal 07.02.13 v 10:43

Moc pěkná mašina, ta bílá je nej..