Honda CBR 500 (1991)

Vlastník kassa
Vloženo 29.1.2007
Aktualizováno 29.5.2007

:) za ty peníze. motor docela ujde papírových 50 koníku i po letech jede 220km/h i za 4,3l. tak zmena byl sem na brzde kobylek je ted 60 top speed 240km/h jenom ta spotreba po instalaci noveho laufu 6l na 100 ale tech 10 koni za to stoji :D

Zkušenosti: proste HONDA stara ale good

Cesty: koupil sem ji na podzim takže srazy žádný ,ale byla dlouhá sezona tak sem stihl najezdit skoro 6000 km ted prisla prvni akce Brodak a musim rict husty!

Další info: pripominá tak trochu Fazer(yamaha) :) a facelift by predku prospel :) a ani nema moc plastu tak se uvidi co s ní.Ani naháč ani silnice...

Kubajzz
Kubajzz napsal 30.07.07 v 11:52

čau, pěkná, taky jsem na takové jezdil ale měl jsem ji originál. teď je o ní článek v ČMN a ta trikolora dole je ta má

kassa napsal 05.02.07 v 23:28

http://www.motorcyclespecs.co.za/<br />
nemecke popisy skoro vsech motorek

kassa napsal 31.01.07 v 22:44

Přesně tak. Ta kapota je stejná jako ze 600kila akorát je z laminátu.předělaná z hranatého na dvě kulatá světla

Le-Corbusier
Le-Corbusier napsal 31.01.07 v 09:22

Za 30 je to paráda. Zajímavá je ta přední kapota a světla. Takhle totiž vypadala podle mě jen CBR400RR. A CBR500F vypadala jako normální 600. Nebo nee?

kassa napsal 30.01.07 v 13:10

No stála 30000 v té době za ty peníze byl problém sehnat neco s r.v. nad 90 a aspon s trochu kloudnym motorem + necestovat mrtě daleko za nečim co vydává zvuky jako drtič na větve.A ted si myslím že bych byl rád kdybych ji prodal za 20 ale nechám si jí aspon do příštího jara.A mám pravou podsedlovku a levá by se hodila