Yamaha XZ 550 (1985)

Vloženo 3.6.2011
Aktualizováno 27.6.2011

Yamaha XZ 550 V-twin 64 koni
Cerveno-modro-strieborna

Tak tuto masinku som si zaobstaral od kamarata,ktory bol jej majitelom takmer 8 rokov.Doniesol ju domov v dost zlom stave,mala totiz za sebom tragicku autonehodu.Po mnohych hodinach stravenych v garazi sa nam z nej nakoniec podarilo spravit jazdyschopnu motorku.Veci ako budiky svetlo a plasty uz nebolo mozne pouzit preto sme pouzili diely inych motoriek.Motorka mi natolko ucarovala ze som sa nakoniec stal jej majitelom. Mojim cielom bolo dostat moto do povodneho stavu popripade niektore veci upravit podla mojich predstav.Najvacsi problem bol ziskat platne doklady,kedze tychto motoriek sa v nasej krajine nenachadza az tak vela.Nastastie som uplnou nahodou objavil na internete kostru aj s platnymi ceskymi papierami.Tym bol najvacsi problem vyrieseny.Dalsim problemom bolo zohnat veci ako nadrz plasty budiky.Nieco som zohnal na Slovensku a cosi objednal z USA.V sucasnosti je motorka nastriekana a pripravena na zlozenie.Uz sa tesim na vela stastnych kilometrov.

krakatit
krakatit napsal 08.06.11 v 23:45

pekna motorka. drzim palce, kdyz jsi ji venoval tolik casu, aby ti to jen v dobrem vracela.

swako44
swako44 napsal 03.06.11 v 17:53

Diki moc budem sa snazit spravit z toho krasny stroj.Aj mne prave vdaka tomuto stroju ucarovali V-ecka.Tak to sa pokusim tie čmn zohnat aj tu :).

-Jandys-
-Jandys- napsal 03.06.11 v 12:38

Kardan a V-motor prostě super,jen tak dál,bude moc pěkná a jedinečná ,u nás v ČR v čmn-novinách zrovna vyšla jako ojetina v testu