Suzuki GSX-R 1100 (1993)

Vlastník Jura36
Vloženo 2.6.2011
Aktualizováno 2.6.2011

Stará,těžká, žravá. Jak se psalo někde v testu - medvědí síla

Motocykl jem koupil dá se říci náhodou (jel jsem se jen kouknout), potřebovali se toho zbavit (chtěli to rozřezat), mě se zalíbila tak jem do toho šel. Mám pro tento model slabost (díky sedmpade), takže jsem si řekl, že do toho půjdu. Byla úplně jako nová, ale podřené kapoty od borce, co se na tom velmi často namístě neudržel, protože to je kus motorky. Ještě než jem ji stačil zrenovovat, tak jsem jí poslal do šípku já sám, nicméně, škody nebyly zásadní. Rozhodl jsem se pro renovaci z gruntu, proto poškozené díly jsem koupil v USA nové a hurá do práce. Dělal jsem ji 2 roky po chvilkách, ještě musím doladit karburátory, nějak se mi nezdá hladkost chodu motoru a nežli se ohřeje není ochotná jíti na všechny válce pravidelně. K jízdním vlastnostem - všichni, kdo na 11 jezdil tvrdili, že tenhle težkej tank není na ježdění do otáček a lepší na blbnutí byla sedmpade. Musím však říci pravej opak, protože se do otáček vodí lépe nežli bandit, natož sedmpade, která se vlnila jak psí víno už při vyhlížení zatáček(problém rám, všechny ložiska byly nový, takže asi rám). Docela dobrý brzdy (bandit má ty samý ale tam to stojí za pendrek - zkusím nový hadice a uvidíme), luxusní motor a ještě lepši zvuk (někdy jde z toho strach . Mám najeto cca 4tis a olej nebere, jen to žere benzín jako tank - průměrka kolem 8l a víc

+ motor
+ brzdy (na to jak je to těžký)
+ zvuk
+ na tu dobu podvozek

- spotřeba
- pohodlnost
- měkká guma je tak na tisíc km

gucci
gucci napsal 12.07.12 v 09:12

luxusni stroj

Suzuki006
Suzuki006 napsal 10.06.11 v 18:44

Stara dobra palba!!! vim co rikam!!

Ermolenko
Ermolenko napsal 10.06.11 v 14:24

nádhera,taky jsem jí měl

adahaya
adahaya napsal 08.06.11 v 08:49

naadherna raketa a jak je nize receno neprodavat!!!

maciiik
maciiik napsal 07.06.11 v 18:27