Aprilia RSV 1000 R (2006)

Vlastník hladovépedro
Vloženo 25.5.2011
Aktualizováno 22.5.2013

Zatím jediná motorka kterou jsem si nechal déle než rok, nějak se mi nechtělo mněnit, a nějak mne furt baví.

První dojmy - sžíval jsem se s ní dlouho, nebylo to jako skočit na 4vál, a jet, ale když si to člověk zažije tak to je super pocit s ní jezdit překlápěčky , a využívat toho krouťáku v nízkých otáčkách, ve vysokých to je o ničem , ale v těch nízkých a středních má tahle motorka obrovský fun faktor, samozřejmě že se musí nastavít podvozek, ten je naprosto dokonalý!

Měl jsem vždy japonské, a vždy 4vály,a vše jsem si nechal jen rok a na další rok jsem to obměnoval, a pořád jsem poslouchal, že ital na prd, že dvouvál na prd apod, až jsem se jednoho dne probudil, a rozhodl jsem se pro Mílli, koupil jsem až 4 kus na kterej jsem se byl mrknout.
Pro zajímavost- to co jsem měl před Aprilkou, tak bylo GSXR-1000 K5, a bylo to fajn, ale nějak jsem asi divnej, ale když se jdu projet a jdu k Aprilce, tak se směju, usmívám a je mi fajn už 3rokem, kterou jí mám, ale byť GSXR K5 je ikona, tak tenhle úžasnej pocit jsem na gsxr nikdy neměl, nebo rozhodně ne tak intenzivní.

RSVreno
RSVreno napsal 20.03.12 v 03:59

úžasný stroj a vím o čem mluvím,vlastnil jsem také jeden.

amazonka
amazonka napsal 26.06.11 v 21:00

Překrásná bestie , prostě V2 příští rok ji mám v merku a v téhle barvě je nejpovedenější ať ti dělá jen radost

Myška...
Myška... napsal 10.06.11 v 09:13

luxus, aprilky jsou užasny

pacostrojsmrti
pacostrojsmrti napsal 30.05.11 v 23:38

Tak to je super že tě slouží! jak se máš mohli by sme někdy na projížďku. Gusta Písek

cat-nikita
cat-nikita napsal 28.05.11 v 00:10

Když jí miluješ, netřeba jí měnit