Honda CBR 600F (2002)

Vlastník krakatit
Vloženo 24.5.2011
Aktualizováno 24.5.2011

Honda je honda. Opravdu dobrá motorka pro občasné ježdění okolo komína a zvladne i delší výlet někam za kopečky. bohužel nenaplňovala moc ze svých pověstí...

Hondu CBR600F4i jsem měl jednu sezónu. Dovezl jsem jí domů po havárii. Oprava cca 20 000kč. Motorka se z počátku jevila velice dobře. Co se spolehlivosti týče, nemám jí co vytknout. Jízdní vlastnosti a komfort je tak nějak u tohoto modelu samozřejmostí. A můžu jen doporučit. Ovšem redakční testy a různé komentáře mě takříkajíc trochu napáleli . Chtěl jsem jí hlavně kvůli její nenáročnosti a levnému provozu. Nevím, s čím jí novináři srovnávali, že vyšla v testech jako nenáročná s levným provozem. Pravděpodobně s DUCATI. Jinak si to neumím představit. Moto jsem pořizoval na delší cesty a hlavně na velkou porci km. A na každodenní jizdy kamkoliv. Pro tyto účely je motorka naprosto nevhodná. Za jednu sezónu 3x gumy, řetězovka, která byla na konci sezony zralá na výměnu, ventily 2x, napínací kladka + rozvodový řemen, olej 5x + filtr, různá ložiska, brzdové desky, kapalina a já nevím co ještě. Prostě životnost dílů nic moc. pořad jsem čekal někde na servis. Dlouhodobá spotřeba 6,4 litrů a velmi krátké servisní intervaly taky nic moc. Raději ani nepočítám, na kolik mě tehdy sezóna vyšla. Pod 100 000kč to zřejmě nebylo

wsbk
wsbk napsal 24.05.11 v 16:59

cebro nemá chybu,zřejmě špatnej kus.kamarád jí má, 2001 najeto 82000km a nemměnil krom oleje a pneu nic.

MaraCBR
MaraCBR napsal 24.05.11 v 09:21

já si taky myslim, že se to akorát tak sešlo na Tebe... protože jsi toho měnil fakt dost. Taky jsem měl CeBRo a tolik investic jsem za celý 3 roky ani náhodou
Jinak je to suprová motorka, o tom žádná

krakatit
krakatit napsal 24.05.11 v 09:13

60 ne, to by me stal jen benzin tech 100 000, 27-28tis. Soubezne s ni jsem mel jeste suzuki. Na ty jsem jezdil, kdyz cbr bylo na servise. Na suzuki jsem najel dalsich 10tis a nejaky drobny. Nevim, mozna ze vymena vseho pripadla prave na me. A ze kdyz jsem vse udelal, bude ted jezdit dlouho. Kazdopadne CBR je dobra a pekna motorka.

MaraCBR
MaraCBR napsal 24.05.11 v 07:32

kolik jsi najel za sezonu??? 60 tis. km???