Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník MiraTDi
Vloženo 23.5.2011
Aktualizováno 14.6.2015

Nové zadní pneu

Vloženo: 23.06.2013, Uskutečněno: 23.06.2013, Stav tachometru: 14520 km, Zhlédnuto: 8x

Dneska přišla chvíle, kdy je už je poměrně hodně nutné přezout "zadek". Pro Ty z Vás, kteří mně psali ohledně výdrže pneu DUNLOP Mutant, mám tuto info:
Na Mutantech mám najeto přesně 9.000 km. Přední guma vydrží dalších cca 3.000 km. Zadní guma je ve střední části sjetá na stříbrné drátky a na krajích je cca 1 mm - jezdím poměrně hodně svižně a výkon motorky využívám celkem dost .
Mutanty i v tomto stavu Vás podrží, i když je pravda, že ten zadek je už "těžce" na hraně a dneska mě to v Buchlákách dvakrát podjelo v zatáčce pod plynem. Evidentně cítím, že brutálnější průjezd už "zadek" nezvládne, ale na svižné průjezdy zatáček to ještě stačí. Pneu je i v tomto, hodně zuboženém, stavu celkem hodně přilnavá - ta směs je fakt výborná.
Opět jsem objednal DUNLOP Mutant !!!

Herejk (1) napsal 30.10.2016 v 21:26

Souhlas!!
Mám na nich nalítáno 10.000 km, ale umírněnějším tempem i když se náklonu nebojím a sjeté jsou obě po celém obvodu rovnoměrně. Na zadku mám asi ještě 1,2 mm na středu i po stranách. Pouze na bocích ( i na předních gumách) je nějaká zvlněná, ale to je podle mne tím šípovým vzorem. Začal jsem hustit o 0,2 až 0,3 víc, než je v manuálu, ale nijak to nepomohlo.

• Nové obutí

Tak jsem konečně Versyska obul do Dunlop Mutant. První zkušenosti se dočtete v mé recenzi... Přidal jsem i nové fotky jak motorky, tak i nových pneumatik. Nájezd na Dunlop MUTANT je následující (při hodně svižném způsob

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.06.2011