Ducati Monster 600 (2000)

Vlastník Wallker
Vloženo 19.5.2011
Aktualizováno 27.10.2012

Původně upravena v Itálii. Otevřená karburace, K&N filtr a výfuky Termignoni. Zkrácený zadní blatník a nějaký ty serepetičky kolem..

První dojmy - Perfektní podvozek, malá a hravá. Člověk si na ní hodně dovolí.

Motorka po technické stránce velice zajímavá. Zatím máme za sebou jenom málo kilometrů, ale vše bez vážnějších problémů. Možná trochu tužší spojka a nemá moc ráda řazení. Vše jenom otázka času.. ;) Je to současně moje první motorka, když nepočítám Stadiona, na kterém kde kdo začínal. :) Motorka je krásná a díky jiné karburaci opravdu svižná. Mám jí převážně do města a díky rozměrům a charakteristice motoru je ideální.

Doufám, že se nám letos bude jenom dařit a čeká nás spousta kilometrů bez problémů.

Můžu říct, že za loňský i letošní ročník jsem se sní mnoho natrápil, ale taky prožil spoustu super chvil. Je to prostě srdcovka a tý to člověk odpustí.. Teď už je v super kondici a užíváme si každého pěkného dne. Takže si držíme palce a vesele požíráme asfalt :)

Letošní sezona byla opravdu aktivní a najeli sme spoustu tis. kilometrů. Podařilo se vše, včetně Alp a holka šlapala, jak má. O to těžší bylo minulý týden rozloučení, kdy si jí odvezl nový majitel. Teď už pilně vybírám další, ale na svojí první Ducatku nikdy nezapomenu Dík

monstrreno
monstrreno napsal 19.07.11 v 20:55

moc pěkná dávám za deset

highsider
highsider napsal 15.06.11 v 00:27

Tak ať to sviští na cvičišti :) zejtra zkouknu jak jsi jí vypucoval

Maarty28
Maarty28 napsal 21.05.11 v 17:29

Dolin
Dolin napsal 20.05.11 v 10:41

Zajímavé moto!! 10b

Foxx5
Foxx5 napsal 20.05.11 v 09:41

Zajímavá ... Na spojku si kup spojkovej váleček s větším průměrem, jestli to máš hlavně na město, tak to oceníš, je to hodně znát, mám ho taky a spokojenost...Jinak hodně km bez nehod