Aprilia SL 1000 Falco (2002)

Vlastník dabazo
Vloženo 19.5.2011
Aktualizováno 26.8.2013

Prišel čas na změnu,volba padla na Falco

První dojmy - jnfklsfmvnslmdvn.@.s, mmm

No moc toho tady zatím psat nemůžu.Najel jsem pouhých asi 500km,takže na žádné velké recenze to není. První dojmy jsou ale veskrze pozitivní.Lehce ovladatelné,motor úžasný.Po Inazumě zmena velká Příští týden ji vezmu do Brna na okruh a uvidíme.

Tak jsme spolu zvládly první větší výjezd.V úterý motoškola v Brne na okruhu,středa přesun do Krkonoš a Jablonce,ve čtvrtek domů.Za tři dny 1100km,z toho asi 100 km na okruhu.
Motorka super,ten zátah odspodu je úžasný.Do červeného to nemá smysl točit,bo se tam už nic neděje.Podvozek je úzasný,brzdy jsem čekal lepší,asi to pořeším v zimě pancéřama.
Jedu a chechtám se.Po městě je to teda opruz,spojčit-spojčit-spojčit.Dvojka moc,trojka málo.Ale tuhle daň beru,o to je to zábavnější mimo obec.
Dostala novou řetězovku,nové gumy-Dunlop Qalifier.Snad vydrží aspoň 5 tisíc km.
Spotřeba při takové normální polokochačce s občasným zateměním mozku je kolem 8 litrů. To jsem čekal,takže ok.
Jsem spokojen,více po létě.

Tak první sezona je námi.Vzhledem k počasí a pracovnímu vytížení,nebylo na jízdu tolik času,kolik bych si přál.Ale i tak jsme spolu dali asi 5000km.
Takže co se dá napsat nového. Motorka zatím bez jediného problému,šlape jako hodinky.Jediné,co mi nevyhovovalo,bylo nastavení podvozku.Předek ok,ale zadek jsem musel upravit.Nevím,jestli do toho šahal předchozí majitel,ale nebylo to ok.
Jednou jsme spolu i upadli v minimální rychlosti.Auto mi vjelo do protisměru,já se snažil vyhnout-což se povedlo-ale na krajnici udělal štěrk svoje a šli jsme do příkopu.Viník nehody ani nezastavil,projíždějící auta taky ne.Dvacet min.jsem to stavěl a tahal z příkopu.Odnesla to jen podřená kapotáž a výfuk.Pohnuté řídítka a ulomený doraz,prodřená kombinéza na koleně.Jinak ok.

Dám ji letos pancíře,opravím lak a snad se lépe vyvede počasí.Užíváme si,parádní stroj.

Podas
Podas napsal 08.09.11 v 22:43

Jo jo Luisa má pravdu.Tak ať se ti to nesere, jak mě.Jsem tě myslím zahlídl u Yesenky? nekdy před 10 dny.

luisa
luisa napsal 05.06.11 v 19:26

Nádherná italka s krásným zvukem

Nighthawk64
Nighthawk64 napsal 31.05.11 v 22:19