Yamaha XJ6 Diversion (2010)

Vlastník Donx
Vloženo 17.5.2011
Aktualizováno 25.2.2012

Moje prvni velka motorka.. zatim se mi zda byt psolehliva. je krasna a svizna

Teprve ji zajizdim, ale brzy určitě nápisu více. Po prvním projetí jsem ale velice spokojeny ze jsem si vybral pravé tuhle krásku. Plyn je pekne citliví a brzdy se zdají byt tez na dobre. Uvidíme jake budou zkušenosti po zajetí motoru a po nejakem delším výletě.

1. Prvnich 1000 kilometru bylo v pohode. v servise vymenili olej a vse prohledli a rikali ze OK tak uvidime za 10k

Za dva tydny se chystam z Londyna do Jeseniku.
vylet je naplanovanej na 2000km. uvidime jak to dopadne ;)

Máme za sebou první delší výlet. Trasa byla Londýn - Jeseník
Jel jsem přes Paříž Viděn a Bratislavu. Celková vzdálenost 2100km za dva dny. První noc jsem strávil v lese za Paříži a druhou 100km od Vídně na poli. Celou cestu jsem jel po dálnici. Po dvouo dnech v sedle me pekne bolel zadek. Chtělo by to pohodlnější sedlo a vyšší štítek proti větru.

Cestu zpět do Londýna jsem vzal uz přímo po dálnici přes Polsko Německo Holandsko a Belgii. Jednu noc jsem strávil v pěkné kempu asi 150km před Dortmundem. Cena za noc 9.50€. Celková vzdálenost ujeta tam i zpět byla 3878km a spotřeba paliva 4.5L.
Tak ze spokojenost.
Mótorka je opravdu ideální na všechno. Ják na cestování tak i město.

Donx
Donx napsal 16.07.20 v 22:45

Už si nepamatuji rozdíl ve velikosti ale vím že při vyšší rychlosti to bylo hodně poznat a určitě se to oplatí

330mopadzi
330mopadzi napsal 09.07.20 v 19:11

Prosímtě, o koli cm byl ten nový štítek vyšší než origo (bývá o 10 nebo o 15 cm) a jaký to mělo vliv? Vyměnil bys to znovu? Díky

Donx
Donx napsal 08.05.14 v 21:42

Motorka to byla dobra ale bylo tam vzdy ALE. Porad se mi neco nelibilo tak musela jit.

Haesty
Haesty napsal 08.05.14 v 16:30

Super kousek To zvýšený plexi vypadá zajímavě.Ale zadek mašiny vypadá bez plotny strašně úzkej