Yamaha YZF-R1 (2003)

Vlastník DonyR1
Vloženo 15.5.2011
Aktualizováno 7.10.2012

Yamaha YZF-R1 2003...

Moc se u mě tahle holka neohřála pouze sezonu 2011.. Najezdili jsme spolu za tu dobu cca 8 tis km..

Bylo na ní ale znát, že byla novejší o 3 roky oproti Fireblade, kteryho sem měl přední.Plus týhle R1 je síla v nízkých otáčkách, jela odspodu moc pekně což u R1 nebývá zvykem...

Sčím sem nebyl spokojen byla přední brzda, tak jak všichni chválí brzdy R1 tak konkretně tahle dost slabota.Ale přiznám se, že vubec nevím co tam bylo za desky a než jsem to stačil vyřešit tak jsem motorku prodal...U tohodle modelu dost odchazí otáčkomery,mě to potkalo taky, nicméně nejni potřeba kupovat jiný,dá se to snadno opravit,kdyžtak to někde poletuje na Fóru psal jsem to tam.

Zas na druhou stranu co se mi na ní líbilo,byla výbava.Měla už tlačítko výstražných blikru, nastavitetelnej indikátor řazení.5 stupňu podsvícení displeje a při rozvícení rezervy se spustil třetí Trip a začal počítat kilomety..
A mimochodem za interval výměny oleje 6 tis km,si vzala pouhych 0,3l oleje, takže pryč sou doby, kdy Yamahy byly vyhlášený olejničky

Takže na závěr, je to hodně slušnej stroj s krásnym desingem,který se dá dneska už sehnat zas super peníze a komu stačí 160 koní,mužu jen doporučit...

Poldas
Poldas napsal 13.06.12 v 14:20

Super volba pěkná

DonyR1
DonyR1 napsal 09.01.12 v 19:34

Jojo nebyla špatná,ale už je dávno fuč

rybíz5
rybíz5 napsal 09.01.12 v 17:56

Mít to celý v černým tak vypadáš jak ghostrider

rybíz5
rybíz5 napsal 09.01.12 v 17:54

Pěkná mašina Sekne vám to spolu At už je jaro

Korec
Korec napsal 04.08.11 v 08:18

díky za komentář,ale já si to už vůbec nepamatuju..musí to bejt hrozně dlouho,co jsme jeli spolu ..jinak to máš taky moc pěkný, hezká voňavka..