Suzuki GSX-R 1000 (2004)

Vlastník Aluno
Vloženo 9.5.2011
Aktualizováno 12.3.2019

Moje nová kráska, vysněná motorka tak uvidíme jak si budeme rozumět ale snad to bude O.K.

První dojmy - Konečně rovnej litřík ale ještě čekám na TP takže nemáme skoro nic najeto ale už se nemůžu dočkat! :-) Jinak výfuk krásnej Yoshimura tri-ovál, padáky, pancéřové hadice a hezčí držák na SPZ, jinak asi plus minus v základu :-)

Tak jsem včera dostal značku a hned vyjel a dohromady s dneškem jsme najeli asi tak 230 km a musím říct že takovej rozdíl proti Fárošovi 929 jsem ani nečekal (jak v síle motoru tak v pohodlí a spotřebě, vše pouze k lepšímu!!), spotřebu jsem naměřil jen 5,7 l/100 km!, tolik žral Hornet 600 ale zase se nedají srovnávat výkony a krouťáky obou motorů a s Fárošem jsem jezdil nějak za 7,5 l/100 km i když do budoucna, jak si budu zvykat, se ta spotřeba možná ještě zvedne ale to už nebude o tolik.
Ohledně pohodlí - na GSX-Ru sedím víc vzpřímeně než na 929 ale přesto pořád sportovně, jak to má být a sedlo na GSX-R je i měkčí takže zadek mě nebolel vůbec.
No a ten motor...to je paráda, 929 jel sice výborně ale tohle je ještě lepší, znatelně větší zátah, prostě paráda!
Ovladatelnost, k té bych řekl jen to, že se mi zdá asi stejná jako na Fárošovi, takže na tu jsem tak nějak zvyklý - prostě supersport
Brzdy, o nichž se dost říká že na GSX-R za moc nestojí...já tam mám pancéřové hadice a měkčí destičky a brzdí to stejně jako 929, takže bez problémů a uspokojivě
Když mě ještě něco napadne tak doplním

Po vytáhnutí ucpávky z výfucku to o dost líp zní...spotřeba možná trochu stoupla...posledně jsem naměřil 5,85 l ale pořád to je krááása :) ale jako na spotřebu určitě nejezdím!

matessssss
matessssss napsal 05.03.12 v 09:47

krásný stroj 10b

sladour21
sladour21 napsal 30.05.11 v 20:01

Poslední pořádnej superbike. Novej litr vedle ní vypadá jak minibajk. Jak jinak než 10b

MAJKL.2005
MAJKL.2005 napsal 11.05.11 v 21:12

Parádní mašinka, je moc pěkná i v realu ať dělá radost tobě, buchtě a ať vás nikde nenechá za 10b

miiifa17
miiifa17 napsal 10.05.11 v 14:54

pekna a ten ladak je super... Znam ten rachot 10b

Zxr-400
Zxr-400 napsal 10.05.11 v 10:36

Nádhera!!!Suzuki je suzuki,moc pěkná mašina.10b.