Suzuki LS 650 Savage (1997)

Vlastník Johny714
Vloženo 8.5.2011
Aktualizováno 2.10.2019

Suzuki Savage 650 , motorka, kterou už asi dlouho nedám z ruky, protože mě očarovala.. v jednoduchosti je krása

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - po zakoupení moto, byla nutná investice do oprav. Po zjištění, co vlastně všechno se musí dát nové, nedoporučuji u nich nakupovat motorky. Jsem rád, že jsem vůbec dojel domu.

Yamaha XV 535 Virago: důvod neuveden

První dojmy - Myslel sem, že je to takovej chudej prcek.. jen jeden válec?? Ale když se na ni povozíte, zjistíte, že jeden válec... boha ten tam stačí !!!

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že tato motorka je nejvhodnější pro mlaďase, který maj už trochu nalítáno a chtějí na něco silnějšího. Taky bych to doporučoval dívkám nebo ženám, které začínají a nebo už začala ;-) Tahle motorka je velice povedená mrška ;-) je stavěná na přesvesnicové ježději po okolních cestách.. v žádném případě nejezdit na dálnice. Její normální cestovní rychlost je 80 až 90 /hodinu. Dočasně na ní můžete vytáhnout 115.. možná i víc, ale kdo by chtěl týrat tak milé kotě ?!?

Než jsem se dostal k této motorce, tak jsem se zamejšlel nad Yamahou virago 535.

Vskutku se mi strašně líbilo, že je dvouválec.. ale pořád mi někdo říkal o nějaké Suzuki, že je super.. i když není dvouválec, tak je super. Pár lidí včetně mého otce mi doporučilo jednu recenzi tady na motorkářích.. (omlouvám se teď momentálně nevím u kterého z vás jsem to čet)

Tu recenzi jsem si přečetl, týkala se toho, jak jeden typ ji složil a lítá na ní a je spokojenej a vyprávěl o tom, jak na ní nedá dopustit. Věru, nečekal jsem, jak moc se s tímto názorem stotožním, když jsem si na ní nasedl.. nastartoval... po zařazení UNO ... povolil spojku a vyrazil do ulice na zkouškovou jízdu. Zvuk.. síla.. výkon.. rychlost.. svižnost a taky přestup ze 125 Cagivy .. to vše ve mě vyvolalo pocit nadřazenosti.. okamžitě jsem se zamiloval do Blaženy a cestu z Kutný hory do Mělníka jsem si vyloženě užíval. Byla to krásna cesta.. bez pocitu méněcennosti na silnici. Znáte to .. na 125 na normální státovce.. je to na prt... ale 650 už se trochu zařadí byla to krásná cesta.. trochu sem se ztratil, protože sem si moc užíval cestu, ale nakonec me "Eliška" vyvedla z těch hornoprdelí a dostal sem se domu... zaparkoval vedle té tátovy v obýváku a šel na hokej se slovákama... dali sme jim na prdel a pro mě to byl velice pěkně zakončenej pátek...
S radostí jsem se na Blážu ještě mrknul a dal jí dobrou noc..
Tahle kočička (ačkoliv se to nezdá) se vám dostane pod kůži.

člen rodiny.. na hodně dlouhou dobu... když boh dá .. doufám ,že na ní dalších pár tisíců spokojených kilometru nalítám po české republice a okolí

P.s. šlo o pána V4 zde na serveru.. jemuž děkuji za pro mě rozhodující recenzi při rozhodování 535 vs. Savage
Díky

Johny714
Johny714 napsal 08.01.15 v 10:38

Kamarádi, na jaře dodám fotku s novým sedlem od DDT

Johny714
Johny714 napsal 17.04.14 v 16:47

A pro dnešek jsem na ní nalítal přes 10 000 km Sice to chtělo trochu investovat do údržby a do servisních producír, ale jede furt a pořád je to žrádlo

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 21.03.13 v 09:08 10b.

krásná Suzina,tož mnoho dalších km v sedle

KarlosHK
KarlosHK napsal 18.05.11 v 16:44

Moc pěkná Savage Posílám 10 bodů a přeju hodně pohody

snowflake600
snowflake600 napsal 16.05.11 v 13:27

a mně se to nelíbí ...asi proto, že tenhle styl motorek je mi cizí a hlavně, když se řekně chopper, vybaví se mi naleštěnej, chromem potaženej brutální dvouvál...tohle mi přijde, jak kdyby to mělo motor z ČZty nebo JAWY...hlavně, ať to jezdí, ale za mě těch bodů není mnoho...