Honda CBR 929RR Fireblade (2000)

Vlastník orga007
Vloženo 2.5.2011
Aktualizováno 2.5.2011

Původně šedá (černá) myš i když spolehlivá střižená v novém kabátě. V současné době ve stavu nového mota!

Moto mám tři roky, hondička je spolehlivá a nenáročná, tak jsem si řekl, že si ji trochu vylepším. Ke konci sezony mi počítadlo ukázalo 42 000 km a tak jsem si vzal servisní manuál a začal tvořit. Nejdříve se moto pověsilo na zvedák a odstrojilo. Zbyl rám s motorem. Vše se vypustilo a rozebíralo a čistilo. Pak skládalo seřizovalo a motor byl s minimální investicí zrepaován. Potom šli na řadu vidle, kter prošly repasí podobným způsobem. Taky nic drahýho. Nová řetězovka od D.I.D. byla samozřejmostí.
Vždycky jsem chtěl mít hondu v barvách REPSOLU, jako asi hodně dalších a tomu jsem podřídil designování mota. Koupil nové kapoty, i když neoriginál, tak moc hezky zpracované, nechal nastříkat kola a nádrž, polepit, znovu přelakovat a už to přibývalo. S každým namontovaným dílem se motorka měnila myslím s nádherným výsledkem. Doladil jsem detaily, jako nové páky brzdy a spojky, lakovaný podsedlový plast, karbonový blatníček na d zadním kolem(moc hezký),lakované šroubky atd. Nakonec přišel karbonový laďák od Micronu. Otevřená roura, měl jsem z toho trochu strach, ale nádherný hluboký zvuk mě převědčil, že to byla super investice. Celkový výslede otevřel pusy všem mým známím, co moto znali dřív což je nejlepší odměnou a výzvou pro stavbu dalšího podobného stroje. Co to stálo jistě každý ví ale když musíš tak musíš Ostatně můžete posoudit dle fotek jestli se vám taky líbí.

bumbos
bumbos napsal 12.08.15 v 13:47 10b.

Pipa31
Pipa31 napsal 29.12.12 v 13:08