Daelim VS 125 (1996)

Vlastník Mr.Palda
Vloženo 27.4.2011
Aktualizováno 28.5.2011

Měl jsem jí do začátku a k mému překvapení je Velice spolehlivá na to že to je Taiwanské výroby.

Tuto motorku mohu jedině doporučit novým začínajicím Bikerum.
Klady: tak rozhodně bych hodnotil vzhled,mě osobně se líbí je trochu sportovnější a tedy má dost velkou světlou výšku na to,že to je chopper. Já vážím 90kg a po rovince to semnou jelo 110 km/h. Do kopce to radši ani nebudu řikat-to byl hlavní důvod proč jsem ji nakonec prodal a koupil něco silnějšího. Nic méně jezdil jsem s ní celou jednu sezonu dokonce jsem i párkrát jel do školi a to v Listopadu. Za tu celou sezonu jsem s ní najel 5 500km na můj vkus se hodnotím jako velice cestovatelský typ-se spotřebou 3.0-3.5 litru na 100km kdo by nejezdil že?
Upravy: dal jsem tam nové zrcátka od Spiritu,nový budíky a pak klasika co k chopperu patří tedy:brašny Iron Horse,třásně na páčkách a spoustu chromu.
Většinou jsem jezdil tankovat benzín:Shell V-power racing 100 oktan. Četl jsem že to zvýší výkon a zároven to je šetrný k motoru a že to čistí motor.Tak jsem to zkusil a výkon to opravdu zvýšilo-lépe jsem vyjížděl kopce a lépe to reagovalo na plyn. A ten vzhled vypadala jako dospělý Chopper i když to je jednoválec.Délka je skoro totžná s Chopprem-Suzuki Savage LS 650.Byli si velice podobný.

Zápory: tak bych hodnotil motor pač po chvíli vám přestane nabízet tolik výkonu kolik byste potřebovali. Sice to byl vzduchem chlazený,4-taktní,1-válec,4-ventil ale po té sezoně bych uvítal něaké magické navýšení výkonu motoru.Ale zas na začátek na to naučení perfektní motocykl.

Vycho
Vycho napsal 05.09.12 v 14:20

Také sem měl tento motocykl,mohu jen doporučit pro začínající jezdce.

A ke štěstí,sem měl tu samou závadu s tryskou,navíc po dvouletém ježdění a opečovávání,mi znenadání odešel motor,komprese v háji. Ale není divu,měl sem jí po majiteli,který jí dvakrát boural,prodal mi jí nepojízdnou,avšak sem si jí dal do pucu,bohužel motor brzy odpověděl službu,ať sem se snažil sebevíc. Ale toď moje příhoda zaviněná minulým majitelem.
Dávám 10 bodů