Suzuki B-King (2011)

Vlastník vec
Vloženo 22.4.2011
Aktualizováno 18.5.2015

Mazel od Suzuki co u mě vyhrál. Černo stříbrná kombinace je dost vyvedená. Zátah a vedení stopy je paráda.

První dojmy - Je to už druhá motorka, tak jsem věděl do čeho jdu. Padla jak do oka už dávno a do ruky hned po první projížďce. Ze začátku se musí opatrně a pomalu se seznamovat. Tady je ale pro mě hranice výkonu nepřekonatelná. Furt se žene a žene.

Padlo rozhodnutí, po odježděné loňské sezóně bylo na 100% jasno co bude na dlouho v garáži. Je to něco co fakt nejde s ničím srovnávat co jsem sedlal dřív. A taky nastal čas si vychutnat novou voňavku. Kdo píše, že je přehnaně brutální výkon tak jen kecá, je to parádní zátah a kroutit na max není třeba furt, ale když je třeba tak je tam schováno právě dost výkonu a to je prostě super. Stopu drží perfektně rám má velmi pěknou tuhost.

vec
vec napsal 18.05.15 v 14:05

Tak jsem se po dlouhé době 4 let rozloučil s mým mazlem a budu vzpomínat na krásné chvíle. Myslel jsem že vydržím bez moto ale opak je pravdou "starýho psa novým kouskům nenaučíš" A za chvilku přibude něco z jinýho soudku :) pohodlí a delší cesty vyhrály :)

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 07.04.15 v 18:41

Je tady jaro a medvídci se začínají probouzet! tak je to správný protože přírodě neporučíme. Už se těším na vrancl dlouho jsem tam nebyl a popravdě dost jsme zpohodlněli.Je na čase trošku relaxovat než se z tohoto světa zhroutíme takže do sedel a vítr ve vlasech!

PYTEL1
PYTEL1 napsal 07.04.15 v 14:31 10b.

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 11.02.15 v 14:17 10b.

Tak co Věcu ?vyjedeš letos nebo už VYMĚKLS?

SLUGI
SLUGI napsal 19.01.12 v 20:22