Honda CBR 1000RR Fireblade (2006)

Vlastník prusles
Vloženo 21.4.2011
Aktualizováno 2.6.2012

,,Ohnivé ostří´´ je velmi pěkná, mrštná a když člověk chce ,tak dooost pekelnáá hondice:* hondice pořádná kundice

Do zatáček je 1000RR jedna báseň ne jen , že se nemusí moc nutit a hned do nich padne tak jak má ,ale i to hbité překlápění ze zatáčky do do zatáčky..Sériový elektronický tlumič je velmi povedený ve vyšších rychlostech ,přijde mi jako po kolejích.. Si až připadám jako v práci v lokomotivě:D Motor, no myslím ,že o něm a celkově o průběhu výkonu toho bylo už napsáno mraky... je lineární od 3tis.ot. tahne jako drak... žádná díra nebo kopanec, což mi vyhovuje a na to ,aby se člověk nechal vystřelit do kosmu jsou raketoplány... A kdo si myslí , že je to nezábava, tak je u mě prostě neznaboh:D
Celkově nemám co bych vytknul, snad jen trocha vybrací v určitém spekrtru otáček, ale jinak tato motka nemá vyloženě slabinu..

FIREBLADE JE JEDNODUŠE MOJE SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST :*...

Barva , která jí sluší
Ladák Two Brothers
Dopnky Rizoma
Pancéřové hadice
Plexi race
Padáčky
... a ještě by se pár blbůstek našlo..

Je to mazel a snad to tak bude na stálo:)

Udělány přední brzdy dal jsem tam desky sbs race, výměna brzdovky, spojkovky, oleje filtru, atd.

Dneska jí přibyly nějaké decentní polepy HRC + proužky na ráfky, které motce dost chyběly a jinak je udělaná podle mojich představ a blízkém budocnu už jen koupit zadní pryž a bude to OK :)

24.5.2011 - objednaná nová zadní pneu Dunlop Sportmax Qalifiker po Michelin Pilot Power, byl jsem s ní vždy spokojený, tak jsem ji objednal...:)

Selionka
Selionka napsal 19.03.12 v 22:19

parádní motorečka 10b. a děkuju

..Roko..
..Roko.. napsal 02.11.11 v 21:46

Mazlík stím průběhem výkonu jsi to napsal skvostně. Mám rád, když to jede všude a hlavně je to stále říditelné. Mít pod sebou 200koní a cvičit je v provozu, není co by mě dokázalo uspokojit a naplnit

cat-nikita
cat-nikita napsal 21.10.11 v 20:49

Ta první fotka to je díra do pekla ne?

Hondza
Hondza napsal 24.08.11 v 14:03