Honda CLR 125 (2000)

Vlastník Mašík.
Vloženo 20.4.2011
Aktualizováno 19.6.2012

Tak po Mosqiťákovi přišla na scénu Honda , na 125 jezdí docela dobře a zatím si nemůžu nijak stěžovat.Japonec to je značka Kvality.

Tak koupil jsem jí za 25 tisíc potom jsem musel dokoupit ještě nové pneu které bylo už na doraz. Šetřil sem si na ní dlouho a tak je to můj mazlík jezdí se mnou za 3 litry s maximálkou 90 , pohodlná jízda je kolem 80. Sedlo pohodlý takže je to i na delší cesty když sem pořídil i kufr tak cestování nneí problém.
Na cesty tady po vysočině ideální motorka kopečky jí nevaděj a nějakej ten výmol kterých je tu hodně taky ne , krásná 130 kylová mašina pro začátečníky ideální. A pro ty co nepotřebujou jezdit rychle taky .

Jediné co mi trošku vadí tak cena dílů je celkem dost vysoká např : předn blatník cena kolem 2000.
Pod sedlem je místo tak na rukavice lékarnu a nářadí ale když má člověk kufr tak to stačí.
Světlo taky svítí dostatečně takže jet ve tmě není problém.

Ale pozor pokud vm dojde baterka tak nakopávačku budete marně hledat , není tam ale startování elektrikou je zase pohodlné.

Je to stroj nejenom do města ale i do mírného terénu takže pro mladé na vyřádění ideál .

Lubos92
Lubos92 napsal 16.12.13 v 20:57