KTM 990 SuperDuke (2005)

Vlastník pipiiiiiii
Vloženo 18.4.2011
Aktualizováno 9.5.2013

Po Bullíčkovi jsem si snad ani nemohla vybrat jinak

První dojmy - Djůček mi hned při prvním svezení sednul jak pr*el na hrnec! Je to mazel!

Mám za sebou pouze jednu krátkou zkušební jízdu, ale jsem z Kachničky maximálně nadšená! Časem o ní napíšu víc...

Tak po roce ježdění na Kachně, můžu napsat snad jen to, že jsem z ní úúúplně vyřízená! I když mi její koupi v podstatě všichni rozmlouvali, páč to prej už není motorka pro holku, musím říct, že jsem si líp vybrat nemohla! Kachnička je suprově ovladatelná, zábavná a hravá (asi to má po mně) a navíc jede jako střelená svině! Nejvíc jí svědčí klikatý okresky s kvalitním asfaltem, ale dá se na ní přežít i kratší cestování. Jedině okruh jsem s ní zatím nezkusila, ale to nás snad čeká letos, stejně jako moto dovča po vlastní ose na Korsiku.

Určitě jí ještě budu muset časem dokoupit tlumič řízení, protože ten opravdu potřebuje, ale jinak jí nejde v podstatě nic vytknout! Takže pro všechny, kteří si ťukali na čelo, když jsem si pro ni jela - zbožňuju ji a jsem ráda, že jsem Vás neposlechla!

Máme za sebou už i dlouho očekávanou Korsiku, najeto cca. 3.400 km, Kachnička mě ani jednou nezklamala a i díky ní jsem si dovču, a zejména ty stovky zatáček, které jsme každý den na ostrově nakroutili, báječně užila. Takže jsem si přivezla spoustu krásných zážitků, uznalých pohledů a gest a hlavně zadní pneu ožudlanou takřka až na hraničku. Doufám, že spolu absolvujeme ještě hodně takových dovolených! !

Tak dnes šel z domu, můj brouček! Na jednu stranu mi bude hodně smutno, ale na druhou stranu mám obrovskou radost, že je v dobrých rukách a hlavně že se uvolnilo místo pro nový stroj, po kterém toužím už pěkně dlouho. Vypadá to, že se mi opravdu splní jeden z mých životních snů! Ale zatím neprozradím, co to bude!

pipiiiiiii

Corela91
Corela91 napsal 26.11.13 v 21:09

Pekna motorka

Janek_K
Janek_K napsal 05.07.13 v 22:58 10b.

cat-nikita
cat-nikita napsal 03.05.13 v 15:41 10b.

Vím přesně o čem mluvíš, dost lidí si ťuká na čelo a nám je za řidítky veselo