renocar_unor

BMW R 1100 GS (1999)

Vlastník T-BMW GS
Vloženo 26.8.2005
Aktualizováno 11.12.2007

Dovezeno ze Švýcarska, ABS, FID, vyhřívané hefty, padací rám, Touratech sedlo, doraz řízení,výztuha převodovky, přídavné plexi, alukufry a nosiče vlastní výroby, hliníkový kryt katalyzátoru, mřížka světla, přídavná světla,pancéřové hadice.

Zkušenosti: Jsem vééélmi móóóc spokojen. Brzdy, podvozek, jízdní vlastnosti, spotřeba OK. Co jsem ho koupil, tak jsem projezdil snad všechny, i ty nejzapadlejší silničky v okolí, po kterejch mě nikdy nebavilo jezdit. Teď si je užívám.Jinak zkušenosti s "Fechtlem",ČZ,Jawkama,Honda VT 250F,Suzuki GSX-R 400,Suzuki Katana,Yamaha XJ 900,Cagiva Elefant 650,Honda NTV 650 Revere,Yamaha FZS 1000 Fazer.Servis si dělám sám.

Cesty: Akce BOXER MORAVA. Sraz pražského JAWAKLUBU "Jawáč", kterej navštěvuji pravidelně již několik let. Motosraz v Kobylí. Sraz Free Wind Rider´s v Bulharsku - Stara Zagora. Megasrazy nemusím. Jinak na moto jsem navštívil Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosnu a Hercegovinu, Černou Horu, Albánii, Itálii, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Německo, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, Srbsko, Ukrajinu. Moc rád mám cesty po horských průsmycích (Stélvio, Gávia, Bernina, Fagaraš atd).

Cestopis: http://www.bmwgs.cz...le.php?article_id=76

Další info: www.bmwgs.czwww.boxermorava.czwww.cyrilmoto.com

Milan-11 napsal 28.04.08 v 22:16

Kurňa zdar né Kde jezdíš lol

Milan-11 napsal 28.11.07 v 13:52

Tož tak nějak žiju...zrovna mám totálně bloklou krční páteř .K Bohumilovi se zajedu podívat

Milan-11 napsal 23.11.07 v 19:01

Dobré deň

T-BMW-GS
T-BMW-GS napsal 16.11.07 v 20:33

Jasně, je to tam - Lysý vrch (mnoho větrných elektráren). Já byl v to kraji v roce 95 na vojně (na Grabštejně), tak jsem se tam byl po letech podívat. Taky jsem jezdíval na motosrazy do Černé Louže u Rynoltic - mám tam tu stranu republiky rád a jezdím tam skoro každej rok. Jinak myslím, že můj kamarád od tebe koupil R1100RS (červen barva).

_GAS_
_GAS_ napsal 15.11.07 v 09:46

Tondo, že ta fotka číslo 3 je focená u bývalýho větrnýho mlýna na kopci mezi Mníškem a Frýdlantem? Nebo se pletu? :o)