BMW F 650 GS Dakar (2000)

Vlastník drevak
Vloženo 16.4.2011
Aktualizováno 5.8.2012

Je to super stroj, kterej vás podrží za jakýho koli počasí a v jakém koli terénu. Co víc dodat je to prostě dakar

Tři roky jsem byl bez motorky a po každý když sem šel na internet tak sem hledal a četl sem si o různých motorkách které se mi líbily a byly svím spusobem zajímavé (mladá ze mě už kvetla). Jednoho krásného pátečního odpoledne jsem se rozhodl pro BMW f 650 gs DAKAR a hned v pondělí jsem si pro ní jel No a jelikož se kamarád rozhodl pro to samé tak sme to vzaly při jednom a přivezli sme je obje. Mám jí doma 3 dny takže skušenosti teprve zbírám a musím se s ní ještě pořádně zžít ale už teď se mi jeví jako ta nejlepší volba kterou sem mohl udělat.

Dakara přede mnou sedlala nějaká ženská která je 2 roky na mateřský (2 roky stála v garáži) takže je v hodně slušném stavu

Dakar mě stál 90000kč. Dostal jsem k tomu servisní knížku, BMW tankvak, BMW tašku na zadní sedlo, na motu jsou zvíšené blástry od touratechu, xenon + mlhovka od touratechu, malá zásuvka 12V.

Až budu mít nějaké větší zkušenosti s Dakárkem tak to sem hodim ať máte co číst...

-Jandys-
-Jandys- napsal 05.08.12 v 20:55

Dobrá pecka i pěkně vytuněná,dávám za 10.b

0x1d2
0x1d2 napsal 20.06.11 v 07:56

Taky jsem po něm v 2b pokukoval.. je to krasavec.!