Honda CRF 450R (2008)

Vlastník Sokys
Vloženo 13.4.2011
Aktualizováno 19.5.2011

Musím přiznat že přeskočit na tohoto ďábla z čínský X-motos byl teda velkej skok ! ...Ale motorku jsem si během pár dní úmornýho jezdění a po pár pádech hodně osvojil a dostala se mi do ruky

Motorka mě velice překvapila.Je to 4takt, takže oproti 2taktům je klidná a táhne pěkně od spodu , ale díky plnému otevření taky pěkně bumbá ! Takže když jedu na trať, musím rozbít prasátko nejen sobě, ale i sestře aby bylo na benzín ...Nyní má moto asi okolo 65 HP (58kw)...Je to dřina jet s tim na plno po trati.S motorkou jsem zatím neměl žádný problém, vše plně OK...Měnil jsem po předchozim majiteli jen řetěž (vytahaný jak guma v dědovejch trenkách), a rozetu která to měla za sebou ... Jinak k tomu majiteli...toto moto bych ani nenazíval ,,ojeté''.Majiteli bylo 55 let, a jezdil na tom jen na půl plynu po louce Takže kup to byl za 70 000 výbornej !Tuto motorku určitě doporučuju ! Je s ní zábavy až až.A ten neskutečně rajcovní sound...A ten omezovač když tam sem tam vlítne...Podvozek je na jedničku.Dále se mi povedli ohnout řídítka po pádu,tak jsem je zahodil a koupil řídítka Renthal.Sériový výfuk bublal řval na mě až dost.Hned druhý den po koupi motocyklu jsem si objednal celý nerezový výfuk i s kolenem od firmy Akrapovič(sponzor).Tuto motorku už nebylo nějak potřeba dál ladit. Stačil by sériový výkon, ale otevřená byla už po předchozím majiteli. Začal jsem jezdit amatérské závody takže si myslím že je to pro mě ideální stroj. Ale stačí malá chyba, a jste dole. Jezdím na ní co nejvíc to jde, baví mě to, ale učení mě ještě čeká hodně ! Hlavní je se nebát, ale zase mít nějakou tu hranici !

herbelife
herbelife napsal 12.12.11 v 15:47

crf si poridim chystam se na to moc se me libí, hele nemas video kde jsi na trati? hod sem odkaz .. moto moc pekne

kizak
kizak napsal 26.04.11 v 07:08

mazec

Sokys
Sokys napsal 17.04.11 v 16:43

sxs525
sxs525 napsal 17.04.11 v 12:48

smělost mládí hlavně to přežít v celku

HeXedito
HeXedito napsal 16.04.11 v 23:27

ty budeš hustokrevný rider .. na neutrál teda jezdíš pilu.. a už jsi na tom seděl?