Jawa 50/20 Pionýr (1969)

Vlastník dj.jarek
Vloženo 12.4.2011
Aktualizováno 16.10.2013

Už od malička mam citový vztah k motorkám a konkrétně k fichtloj nejvíc tak jsem se rozhodl ze si ho přetvořím k obrazu svému .

První dojmy - :-)

Tak kde začít no asi tam kde se zrodil nápad něco takovýho provést. Měl jsem obyčejného pionýra žádný extra kousek prostě tak jako ho zná každý kluk z vesnice sem tam neco zrezlýho sem tam škrábanec. Někdy to dokonce i jelo . Ale já jsem si řekl že postavím něco co nepostavil nikdo přede mnou. A tak jsem začal přemýšlet jak a co. Nakonec jsem se rozhodl pro barevnou kombinaci bílé s černou a tuto eleganci měli zastřešit modře zbarvené doplňky. Další otázkou byla cena nejprve jsem si stanovil částku okolo 7000 Kč poté jsem to zvedl na 10 000 Kč ale nakonec to byla částka ještě vyšší. Ale řekl jsem si že tohle už nikdy v životě nepostavím a když už do toho jdu tak se vším všudy a na 100%. V polovině stavby už mi začli docházet finance síly i čas, ale musel jsem ho dodělat když už jsem jednou začal. Potom už to šlo nějak samo už byli tak nějak všechny díly doma a začalo se jen sestavovat a ladit detaily. Přišel první start veliká nadšenost z toho zvoučku. Sice ještě vůbec nic nebylo seřízeno ale už bylo slyšet jak spokojeně přede. První projížďka a zážitek maximální. Dnes už je kluk dostavěn do celé své krásy jen už mu chybí jen čirý kryt zadního světla a vyštelovat na maximální výkon a bude to bezkonkurenční stroj

wenoush
wenoush napsal 23.08.13 v 21:50

super

dj.jarek
dj.jarek napsal 18.11.12 v 22:08

Ty jo nápad snad jen z hlavy jinak nevim

Zar
Zar napsal 18.10.12 v 19:44 9b.

MAso ! kde jsi cerpal napad ? :D

Firepilot