Kawasaki ZX-12R Ninja (2002)

Vlastník Karpaty
Vloženo 12.4.2011
Aktualizováno 15.6.2014

Moje Kotě. Silná, velká a nekompromisní

První dojmy - Hodně mě zaujala velikost. Konečně supersportovní motorka na které je místo. Otevření plynu byl velký zážitek a musel sem se smát do helmy. V zatáčkách to není sice žádný zajíc, ale neztratí se

Mým snem bylo již dlouho, že jsi koupím Suzuki Hayabusa nebo nějaký podobný hyperbike. Když sem však hledal nějakou motorku se kterou strávím podstatnou část života, tak jsem vyhledával pouze litrové supersporty. Z finančních důvodů. Na nový stroj jsem neměl peníze a hyperbiky byly mimo můj dosah. Ale díky velkému štěstí jsem narazil právě na tohle Kotě. Chlapík potřeboval peníze na přestavbu domu a nabízel ji za pár peněz. Navic ještě v docela dobrém stavu a s 25 000 najetými kilometry. Což pro tento bike není žádná porce. Nebylo co řešit a za pár dní jsem ji měl již v garáži. Už mám v plánu pár uprav, ale to až po sezoně. Teď si jí chci jen užívat,a ne se v ní vrtat. Na to bude ještě hodně času v zimě.

Nejde o cíl, jde o cestu...

Pro zpříjemnění cestování pro můj Baťůžek jsem pořídil držák spolujezde DUODRIVE s uchycením na víčku nadrže. Bohužel jsem nenašel žádný přesně na tento typ motorky a cena kolem 3500,- mě taky zrovna nelákala. Nakonec jsem na jeden narazil tady na motorkářích v bazaru. Sice neseděl přesně, ale nic co by nespravila vrtačka. Jinak můžu tuhle vychytávku všem vřele doporučit. Hodně to usnadní život spolujezdce.

Žíj abys jezdil, jezdi abys žil!

Po první sezoně a společně prožitých 5000 km, se můj názor na tento bike nezměnil a jsem s ní velice spokojen. Každé zasednutí za řidítka, otočení plynu je opravdovým zážitkem a otevírá se tím jiný svět ve kterém existuje jenom cesta...Teď nás čeká zima a s ní spojené menší úpravy vzhledu a doladění pár mušek (brzdy potřebují trochu přitvrdit muziku). Jinak všem přeju co nejkratší zimu a na jaře se zase potkáme na silnicích a okruhu.

Kali88
Kali88 napsal 05.10.21 v 20:24 10b.

Tak tahle kráska zaslouží jedině obdiv. Desítku dávám i za to, že má někdo stejný vkus

mastersuicide
mastersuicide napsal 13.12.13 v 13:39

Tak od tebe jsem koupil svoji 3tí ZX-12R. Dlouho nevydržela. Po 2000km v Jeseníkách na Červenohorském sedle bouchl motor... Podržel jsem chvíli 3jku v omezovači a konec. Moc jsem si ji neužil...

fykyn
fykyn napsal 25.12.12 v 13:58 10b.

zx12r ? strojek který má srdce!

Luc_22
Luc_22 napsal 28.07.11 v 15:53