Blata Blata 2.5 (2010)

Vlastník Pája7
Vloženo 11.4.2011
Aktualizováno 11.4.2011

Moje první motorka, Blata v barvách Ducati. Přála jsem si ji pod stromeček. Moc mě baví!!!

Při první jízdě jsem měla problém s rovnováhou při rozjezdech, jednou se mi postavila na zadní, ale nespadla jsem a udržela ji. Po chvíli i na přední, ale zase se to obešlo bez kreše. Druhou jízdu předčasně ukončil defekt, při třetí už jsem trochu obrousila boty do školy a při čtvrté už vyklápím kolínko a snažím se to naklánět, jen mi trochu kloužou gumy, táta snad do prvních závodů sežene lepší PMT. Taky páčky musí vyměnit, jen tak tak na ně dosáhnu. Při pátém pojezdu jsem najela na šutr a skončila s Blatou na zemi, slzičky ale nebyly, chrániče dobrý. Pak na nás někdo poslal městskou policii, takže jsme museli s tátou odjet. Byl to pěknej bonza, potřeboval by kopnout mezi! Takže zase příště a někde jinde. Všechny zážitky na biku si moc užívám!!! Chtěla bych jet do České Kamenice si na dráhu pořádně zajezdit! Odtud nás snad MP nevyhodí.

romanos
romanos napsal 16.01.12 v 19:57

Pájo držím ti palce máš talent poznal jsem to na vlastní kuži v Kamenici.Ta Ducati Blata a ty dobrá kombinace.

Hans190
Hans190 napsal 20.06.11 v 20:05

Moc hezká motorka a dobrej styl, Pájo Jezdi hlavně opatrně. To budou kluci na závodech koukat až je bude předjíždět taková pěkná slečna .

Martic
Martic napsal 29.04.11 v 13:04

Týjo , to koukám . Přeju ti hodně úspěchu, a ať ti dělá motorka a ježdění stále radost. Hlavně ale opatrně Posílám 10b .

M1L4
M1L4 napsal 21.04.11 v 19:54

Parádní mašina a moooc pěknej styl. Moc semi líbí Tvůj zápal, je vidět, že Tě to baví a to je super. Taky chci takovou krásnou DUCNU Červená je holt červená . Hodně moc Ti fandím doufám, že Tě za nějakých 10 let budou srovnávat minimálně s Abajou.

Pajinex
Pajinex napsal 20.04.11 v 20:27

Jasně, že tatínek. Díky za good tip na úpravu páček a všem za fajn přání, moc ráda si je čte. Ať se vám daří, jak si představujete!