Honda X 11 (2000)

Vlastník Zděnda X11
Vloženo 6.9.2006
Aktualizováno 10.12.2008

Moje X 11ka,kterou si lehce upravuji k obrazu s vému.Je to ročník 2000,osebně na ní mám najeto 35000 z celkových 38tis. a to bez jediné sebemenší závadičky.

Cesty:Výlety po vlasti České,srazy zřídka jeden dva za sezonu.Zatím nejdelší cesta byla loňská dovolená Moravskoslezský kras -Rakousko-Chorvatsko- trajekt do Itálie-Glossglockner a domů.
Zatím najetých 38tis. km,svíčky rozvodák řetězovka vše původní,seřízení ventylů jsem ďál v 30tis.Vzduchový filtr jsem vyměnil za KN,na výkonu to poznat není,ale jde líp do otáček.Spotřeba 6,5 l při normálním ježdění,když se smekne ruka samozřejmě si pápne víc,ale za ten adrenalin to stojí .Co se týče brzd a Dualu,jde jen o to si na něho zvyknout,jsou přiznivci i odpůrcí,ale s váhou 240kg si dokáže poradit bez problémů.
Mezi moje úpavy patří zrcátka (tunning Peugot skůtr),sedlo,podsedlák,zadní blatníček,blinkry v řiditkách,klín pod motor,přední maska,šité sedlo,ukazatel ryclostního stupně,cyklo computer,KN filtr,leštěné límce kol,otevřené výfuky a nedávno dodělané široká řiditka,pancéřové hadice.Na příští zimu bych rád Aibrush,ale to je zatím ve hvězdách a v peněžence prázdno

bikerjakohrom
bikerjakohrom napsal 15.09.15 v 13:56 6b.

A co originál sedlo, není na prodej?

-Kubas-
-Kubas- napsal 16.02.15 v 17:52

prosímtě kde jsi sehnal to sedlo? už jsem někde viděl to samý ale v červený barvě.. snánim a nikde nenacházim.. jinak pekne udelana, akorat jsem odpurcem předních masek..

Mach1
Mach1 napsal 29.08.10 v 12:01

Fešná je a má dost dobrý sedlo

BilinX11
BilinX11 napsal 10.02.10 v 23:06

hezky vymazlená krasavice

Ben-harmonika
Ben-harmonika napsal 18.07.09 v 21:47

Krasavice!!! Rád bych s Tebou podiskutoval o zkušenostech ,až pojedu do Opočna tak se spojím. Ať koníci pádí!!