Yamaha YZ 250F (2009)

Aktualizováno 16.5.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Kopec napsal 23.04.12 v 19:18

Jj, z jistých důvodů jsem zrušil účet. Škoda že jsi to prošvih,no.

crasherx napsal 22.04.12 v 17:34

Ha, tak u těch 2 spodních videí mi to piše, žes je smazal :D

crasherx napsal 22.04.12 v 17:01

Míň chlastat, jasný!
Pecka, doufám, že mě všechno podbný čeká a k tomu spousta dalších věcí

Každopádně díky za videa, hned jdu na ně a tobě to samý!
Vždy plnou a nebát se té pravačky :D

Kopec napsal 08.07.11 v 12:40

Na Erzbergu jsem se moc nepředvedl. Chce to přeci jenom více trénovat a míň chlastat. Nekvalifikoval jsem se do Hare Scramble,chce to na prologu méně přemýšlet (o zraněních a následcích) a více tahat za plyn!

Jezdím pro zábavu a dávám pozor abych se nerozbil. V mých letech už má člověk přeci jenom hodně povinností.

Mám v PC nějaká videa a fotky z ERZB 2009,kdy jsme byli jen na čumendu,ale nějak nejsem schopnej z toho něco udělat aby se to dalo hodit na net.

Tady jsou nějaké záběry z našich akcí a je tam i jedno video z ERZB když jsem zkoušel kamarádovu EXC na prvním výjezdu Hare Scramble.

Přeji ti hodně adrenalinových MTH bez zranění.

crasherx napsal 16.05.11 v 21:50

Parádní stroj, parádní fotky! Vidím, že aspoň sem tam někdo ví, co to znamená dát tomu kouř a pak říct: ,,BAHNU ZDAR!"
Jaj, viděl sem dobře tu nálepku s číslem a sponzorem RB? A tu ten komentář o Erzbergu? Si tam byl regulérně závodit? Hare scramble a tady ty podobný chujoviny, který můžu pozorovat furt a furt dokola na videích?

Držím palce, ať si to co nejvíc užiješ!

PS: Nemáš nějaký foto a videa z Erzbergu?

Kopec napsal 14.05.11 v 06:50

Na Erzberg to byla výborná motorka,výkon ji rozhodně nechyběl. Na freeride taky super...ale na závodech CC mi brala spousty sil.S YZF jsem zatím maximálně spokojenej.

TonyR
TonyR napsal 03.05.11 v 22:26

Cože?? TMka jde z domu?? Ne Erzbergu to vypadalo, že ji máš dobře v ruce. To hledím, tak ať slouží k velké spokojenosti.

volodaj
volodaj napsal 19.04.11 v 22:29

Veľmi pekná, za 10 bodov. Nech ti slúži k spokojnosti.

MichalCR
MichalCR napsal 06.04.11 v 10:19