Yamaha XV 1700 Warrior (2006)

Vlastník zabak17
Vloženo 3.4.2011
Aktualizováno 24.8.2011

Warrior je mašina co si nechá v zatáčkách hodně líbit řekl bych na cruiser až až a pak ty výjezdy z nich nemá to chybu.

Moto jsem si nechal poslat ze států.Mám ho rok a najel jsem přez 12000km.Nejdřív jsem se kochal v republice a po par měsících se vydal na moto dovolenou po EU.Jelikož naše cesta vedla i přez Rakouské Alpy tak mohu potvrdit výborný podvozek dostačující výkon motoru a také vynikající brzdy.Spotrěba mě příjemě překvapila,díky dobrému krouťáku to po horách jezdilo za 5 litrů.Akorát ten obsah nádrže mohl bejt o 2 litry větší.Ještě před startem na motodovolenou jsem řešil jak a kam uchopyt bagáž a proto proběhla akce co ,,nekoupiš tak si vyrob".Zhotovyl jsem opěrku a podpěry pod brašny v nabýtce po eschpech toho moc není.Taky bych uvýtal podstatně delší blatník na přední kolo,nebo když se jede za pořadnýho deště tak veškerá voda od peřdního kola je posílána na nádrž a odtud vám do rozkroku.Viděl jsem na youtube klip na krasnej dlouhej ale vkusnej přední blatník kdyby někdo věděl jak se k němu dostat tak dejte vědět.Taky jsem se divyl že ve statech kde motorka byla než se dostala ke mě,neřešili při snížení moto asimetrii výfuků vypadaly jako by na ně někdo šláp a tak jsem je opět po česku pěkně doma porovnal.Celkově snižená o 10cm,otevřené sání,výfuky Rynehart ,rovná řidítka zadní led světlo i s blinkry.

miilovnik
miilovnik napsal 25.12.14 v 11:12 10b.

Pěkný mastodont

mrnuss
mrnuss napsal 08.09.13 v 20:59 10b.

peknej brutusek

desta
desta napsal 02.05.13 v 19:48 10b.

Krásný Warrik

jikov
jikov napsal 20.04.13 v 20:22 10b.

Krásná mašina,ať ti dělá jen radost.

Conrades
Conrades napsal 28.02.13 v 19:59 10b.

pěkná mašina! Mnoho šťastných km!