renocar_unor

Honda XL 1000V Varadero (2004)

Vlastník crxjet
Vloženo 29.3.2011
Aktualizováno 26.10.2013

spolehlivej cesťák pro velký lidi

Aprilia ETV 1000 Caponord: zdála se mi malá, věřím víc japoncům, náhr. díly

První dojmy - zdála se mi těžká jako svině, tedy při manipulaci na místě, speciálně např. při couvání do kopce, po rozjezdu už paráda, každopádně i tak jsem jezdil nejdřív opatrně, těžiště a výška motorky je záludná

Motorku bych doporučil pro - pro velký silný chlapy aspoň se základníma zkušenostma s motorkama

Doplňky na motorce - blinkry a zadní světlo LED, zrcátka jsem vyhodil a koupil jiný se zabudovanýma led blinkrama, přešito sedlo u DDT, čelní štít MRA

ze začátku těžká fena, člověk si na tu váhu musí zvyknout, ale jak se rozjede, ovladatelnost je dobrá.

po 4000km musím říct, že už není tak těžká, ovládá se dobře, ale do terénu to prostě není

proběhlo pár vyjížděk na Slovensko a podobně a na cestování je Varadero super a to i s "batůžkem" :)

na konci sezony eviduju ujetých 7500km, 3x jsem s ní pleskl na zem, naštěstí jen když jsem ji dával na stojan nebo s ní manipuloval na místě (prostě těžká mrcha:), každopádně jinak spokojen, za celou sezonu jsem měnil jen spojkový lanko a zadní ložisko, takže je spolehlivá. přes zimu plánuju pár úprav jako nové sedlo, led blinkry atd, tak uvidíme.

Letos vyměněny blinkry a zadní světlo za LED, zrcátka jsem vyhodil a koupil jiný se zabudovanýma led blinkrama, přešito sedlo u DDT.

takže v říjnu 2013 prodaná, jen se po ní zaprášilo, mít tři ty samé, tak je prodám z fleku do týdne :) trošku je mi smutno, ale je na čase si koupit nějakou pořádnou mrchu :)

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 21.03.13 v 18:49 10b.

pernik92
pernik92 napsal 18.03.13 v 16:56 10b.

nadhernej Varan, ta černá je best
10b

bony.m02
bony.m02 napsal 18.03.13 v 12:46 10b.

Honda je Honda jak řiká jeden muj kolega,Varadero jsem měl také jako jednu variantu při koupi,ale chtěl jsem jednou zkusit Itala se Suzučim motorem máš pěknej celkovej vzhled a barvu, 10b.

E-34
E-34 napsal 27.02.13 v 11:49 10b.

černej Varan toho jsem vzdy chtel .. za 10b

Woky
Woky napsal 26.02.13 v 10:25 10b.