Honda VT 1100 Shadow (1994)

Vlastník Lump_Matěj
Vloženo 26.3.2011
Aktualizováno 29.3.2016

Splněný sen, černá kráska, dovezená z Belgie ... motorka je lehce ovladatelná, motor táhne už od volnoběhu a do zatáček jde ochotně. Prostě paráda :)

První dojmy - při manipulaci na místě to není úplně ono - holka něco váží, ale když už jede, je to absolutní pohoda. Chytá na první cuknutí, ohřátí netrvá nijak dlouho a motor má plynulý zátah bez nakopnutí. I brzdy ujdou, jen se jí moc nelíbí na špatné silnici. To skáče jak neposlušný zvíře.

Máme spolu najeto cca 1500km, zvykl jsem si na ni docela rychle a neměnil bych, je to pohodovka, vše funguje jak má, chytá vždycky napoprvé a jízda na ní je nepopsatelná slast. Je to čtyřkvalt, kterej jede přes 190km/h, takže trojku je třeba roztáhnout alespoň na 90-100km/h, jinak to kope do kardanu. Jde jen o zvyk :o)
Spotřeba: sám 4,5 l/100km, ve dvou 5,5-6 l/100km. Myslím že kdybych jezdil sám jen "na kochačku", vešel bych se do čtyř litrů.
Jízdní vlastnosti už jsem zmiňoval, na svoji váhu (265 Kg) je docela lehce ovladatelná, do zatáček se nemusí přemlouvat, jen na horších silnicích v zatáčce vždycky "odkráčí" o půl metru vedle :) njn ... na závodění to není :o)
Brzdy: přední brzdí na choppera až překvapivě dobře a dokonce i zadní bubnová brzda tam není jen tak na parádu, zkrátka čekal jsem to horší :o)
Předchozí majitel trochu vybral výfuky, takže při zaklapnutí plynu to docela slušně střílí do výfuku, ale seřídit už to líp nešlo a přetryskování karburátorů nechám až na zimu.

2014. Po zimním faceliftu a servisu zase v plné kráse ... no vlastně ještě hezčí - přibyly padáky, rampa s přídavnými světly a nové brašny včetně držáků. A jedééém :D

babula
babula napsal 18.01.15 v 17:08 10b.

Krásná.Jak jinak,než 10b

jardamotocy
jardamotocy napsal 20.06.12 v 16:15

krásná opravdu nádhera jasných 10

dědoušek
dědoušek napsal 28.05.12 v 05:18

Tak ta se mi hodně líbí. "Pasu" po něčem podobném. Snad to výjde. Tato Tvoje je za 10 b.

dogina
dogina napsal 09.12.11 v 14:05

pěkná hodně štěstí a pohody

Irena.iris
Irena.iris napsal 24.07.11 v 12:25

Děkuji a taky ať ti to jezdí a hlavně na pohodu a pohodovejma lidičkama.Máš to za 10