Honda FMX 650 (2005)

Vlastník Matess727x
Vloženo 26.3.2011
Aktualizováno 15.7.2017

Tak jsem si pořídil místo EseLéra něco trošku jiného.Nový mazlík je v krásném stavu už od původního majitele, který se o něj moc dobře staral.Tak si jí budu tento rok užívat a uvidíme.Nechtěl jsem vyloženě "ostrého" motárda, toto je pro mě ideální.

První dojmy - Motorka jede, troubí a taky řadí.

Zatím toho moc psát nemůžu, páč jsem motorku dnes dopoledne dovezl.Fotky jsou zatím jen takové cvaky, když jsem motku sundal z vleku-později nafotím lépe-jak je u mě většina lidí zvyklá.Jinak měl jsem v pácu několik inzerátů na FMX a dnes jsem brzo ráno vyrazil s tím, že těch 5 inzerátů, co jsem si po republice vyhlédl objedu a něco dovezu.Na první inzerát jsem nemusel nijak daleko, asi 70 kilásků, no a hned jsem se "zakoukal".Takže nebylo co řešit, motka putovala na vlek, penízky majiteli,...příští týden vyřídím papíry a pak napíšu dojmy.Jinak,...tyto motorky (motory) důvěrně znám,...stejný motor jsem měl v EseLéru.Je to letama prověřený držák, stejný už v XL, Dominátor, FX, SLR a to byl také důvod, proč jsem chtěl tuto motorku-moje absolutní spokojensit se spolehlivostí už u EseLéra.A navíc, povedlo se mi FMX sehnat v krásném a naprosto luxusním stavu a za parádní cenu.EseLéro jsem prodal za krásných 50 tisíc, takže maloučko si k tomu přidat, k posunu na FMX, mě nijak finančně nebolelo.

Slavo999
Slavo999 napsal 12.06.17 v 09:55 10b.

Ahoj FMX vyzerá super . Chcem sa opýtať kde sa dá tento typ olejového chladiča kúpiť, a keďže si ho namontoval na pravú stranu, či je dobrý prístup k sviečke? Vďaka.

JurassMo
JurassMo napsal 14.03.15 v 14:17 10b.

Dobrá mašina, byla to první velká motorka kterou jsem měl někdy v 17 půjčenou, dodnes jsem z toho na větvi

kkk6rov
kkk6rov napsal 22.02.15 v 18:44 10b.

Super super super ! Za me fakt dost dobre, priznam se, ze jsem se castecne inspiroval

BoBo1
BoBo1 napsal 13.02.15 v 15:40 10b.

Čus jasných 10

efektual
efektual napsal 24.06.14 v 00:31

ok dik netreba už, ešte keď sa môžem opýtať nepapá trošku viac oleja tá motorka ako by mala? Aspoň mne hovoril kamarát čo šiel za mnou, že občas keď podradím, tak mi trošku ide dym z výfukov a že aj cítiť benzín tak po oleji.