renocar_unor

Triumph Speed Triple SE (2006)

Vlastník kubas_zn
Vloženo 23.3.2011
Aktualizováno 15.7.2015

Tak po cca 7 tisíci km můžu hrdě prohlásit, že jsem si vybral dobře. Kromě toho jak špičkově vypadá se na ní i výtečně jezdí.

První dojmy - Supr sportovní kousek. Rozhodně bych nedoporučoval začátečníkům. Podvozek a brzdy na jedničku

Velmi podařená úprava předchozího majitele. Dal do toho opravdu hodně. (THX to Hansell)
Zkušenosti mám pouze z běžného ježdění, okruh ještě nic. Na pěkných silnicích jede výtečně, podvozek mám hodně natvrdo, zatáčky zbožňuje.
Maximálka testována na dostatečných 261 km (dle tachometru) - samozřejmě na německé dálnici

istonbike
istonbike napsal 30.05.13 v 17:14 10b.

Triumphální TST vypadá naprosto božsky to se někdo má přijmi 10b s přáním super kilometrů na tomhle skvěle ovladatelném sudu s prachem

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 14.04.12 v 23:02

krásnej opravdu krásnej Speed 10b

koupi
koupi napsal 03.08.11 v 12:53

Moc pěkný Triumph.

KarlZ750
KarlZ750 napsal 01.08.11 v 19:12

Nazdar ... no, jak máš supr vymazlenou mašinu už jsem ti řikal esi si pamatuješ tak se nebudu opakovat a jen ti popřeju hodně šťastnejch km bez nehody a samozřejmě 10b. jak jinak

Dejva
Dejva napsal 31.05.11 v 22:48

Krasavec, taky jsem po něm toužil ale peněženka dovolila jen 955i kterýho jsem nedávno pořídil. Lepší vrabec v hrsti...nebo jak to je. Nevíš co se podělo s tou karbonovou nádrží co tam Hansell měl předtím?? Tak ať slouží