Suzuki GSF 600S Bandit (2004)

Vlastník antony_2507
Vloženo 22.3.2011
Aktualizováno 15.7.2014

Láska na první pohled. Nedám na něj dopustit. =)

První dojmy - Určitě svižnější oproti Stradě, ale nechá se točit. Trochu jiná kategorie no, ale po 3 letech mi přestává vyhovovat a raději bych zase nějakou silnější kubaturu po tuningu a najetých km. Stálě bez závady a tak to taky zůstane. Je to parádní mašina :)

Motorku bych doporučil pro - Pro pokročilejší, co už mají něco nalítáno. Určtě bych na to nešel třeba z 50. Minimálně ze 125, ale vždycky je lepší si počkat a nepřeskakovat nižší střední třídy. Život je krásnej a zkusit se má vše. :)

Doplňky na motorce - Padáky, laďák mivv (bez db killeru), samolepky držík na kufr sw motech, mazání na řetěz.

Neznám nic lepšího, než se kouknout ven a uvážt, že dneska by to šlo, pak už jen oblíct, nakopnout mašinu a hurá na projížďku. Miluju motorky, už od malička mě k tomu táta tlačil.

Trocha historie:
Moje první motorka byla Aprilia Gerosa (taková malá babeta, bez šlapek 2T a doteď jezdí, už ale bohužel nemám možnost ji vyfotit, protože na ni jezdí známej do hospody=D), pak to byla klasika Simson a dál jsme s tátou jezdili na Daelimu Daystar s tátou (+-170 kg na 125ccm) až jsem ji nakonec převzal. No pak Stradička a teď tenhle krasavec, na kterého nedám dopustit.Sice jsem se rozhodoval mezi GSR 600 a kapotovaným Fazerem, ale z důvodu mé nevyzrálosti a obav rodiny, že jsou to až moc silný mrchy jsem si nakonec vybral tuhle krásku (o pár kw slabší), ale vynahrazuje to nádhernej vzhled a ještě krásnější motor.

Zkušenosti z jízdy:
Po najetých 35 000 km mě stále něčím překvapuje :) Do zatáček jde sama, člověk se ani nemusí bát to naklonit a kolínko už na tomhle není problém.

Úpravy:
Padáky jak na motor, tak zábradlí pod něj, potom nosič SWmotech s monokey plotnou. Dál jsem dal zlatej řetěz a miniblinkry, který mi příjdou hezčí, než ty veliký krávy od sůzy. Laďák Mivv sport, polepy, automatické mazání řetězu, časem bych chtěl ještě vyšší plexi a přestříknout kola. :)

Ještě něco ke spotřebě.
Když jedu sám a jedu v klidu, nějak to netočim, tak to bere kolem 5 l, ale když ho člověk vezme u držky, není problém 8 l/100, ale to mě nějeka nesere, hlavní jsou pocity z jízdy a to, že když to okotlim, málokdo se neotočí a neřekne si: "co je to za čuráka!", ale tomu dávám volnej průběh, prostě a jednoduše

!!!BANDIT PIČO!!!

Všem přeju pěknou sezónu pokud možno bez nehody a kolama dolů.

CeBeRmamlas
CeBeRmamlas napsal 25.05.11 v 22:14

nádhera :) jen škoda že jsem si to na živo nikdy pořádně nestihl prohlédnout když už tě potkám vždy jen prolítneš :) jezdi opatrně :) a 10bodíků klikám =)

Miška2
Miška2 napsal 14.04.11 v 13:34

Moc pěkná 10b

Eazy
Eazy napsal 11.04.11 v 22:05

Krásnej! Už na první pohled! přeju hodně km bez nehod a plno krásných zážitků! a samozřejmě 10b je tvejch.!! Jinak dík za hodnocení, určitě se někde potkáme nebo časem dáme spicha

johny5
johny5 napsal 10.04.11 v 12:24

pěknej stroj, dokup nálepku a bude jak ze škatulky

ale stejně škoda, že Tě odradili z toho Fazera, určitě bys nelitoval a oproti B6 to zas taková střela není. A za to hodnocení samo sebou desítka jak vyšitá

Tarzy
Tarzy napsal 06.04.11 v 20:58