Yamaha XV 535 Virago (1991)

Vlastník kadel11
Vloženo 19.3.2011
Aktualizováno 6.4.2011

Vypadá dobře, a proti číze je to síla.(ČZ 250 sport r.v.1962)

Koupena 17. 1. 2011. Najeto 56000? Zatím práce, a prvních 200 km po 35 letech.
Prvních pár kilometrů se strachem, ale pak jsem zjistil, že se do zatáčky pokládá sama tak že dobré. Ale stejně respekt.

Minulý týden.
Výměna filtrů a olejů. Do motoru 20W50. A začal problém se studeným startem (s volnoběžkou). Protože jsem si přečetl fóra tak jsem si objednal vnitřnosti volnoběžky předem. Než přišli (3týdny)se mi zdálo, že start bude celkem v pořádku. Ale po výměně oleje problém. Hrkal jsem několikrát s motorkou po garáži než volnoběžka zabrala. Tak, že olej zase ven a rozborka. Udělal jsem podle nákresu na netu stahovák (mimochodem rozměry rozteče otvorů nesouhlasí)s obavami jsem stáhl rotor alternátoru, ale výměna válečků kolíků a pružin je sranda. Zpětná montáž olej dovnitř. A paráda startuje asi jako nová . Ještě jsem utáhl ložiska v krku řízení, promazal táhla a čepy (mezi tím několikrát i sebe).Připravil a zasel zahrádku, a už konečně někam můžu vyrazit!!!

18yamaha18
18yamaha18 napsal 14.10.11 v 17:50

Nádhernááá mašina Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, plnú nádrž, kráásne počasie...

Golett
Golett napsal 25.04.11 v 21:44

Už za to jak se jí trpělivě a zřejmě s láskou věnuješ. Dávám deset.Ona Ti to jistě vrátí v pěkných zážitcích.

Mann53
Mann53 napsal 29.03.11 v 21:19

opravdu pěkná přidávám 10b.a přeji hodně pohodových Km.

poutnik
poutnik napsal 25.03.11 v 01:33