Kawasaki ER 5 (2001)

Vlastník Ďury1
Vloženo 14.3.2011
Aktualizováno 3.1.2012

motorka je prodaná bude mi chybět :( ale budu kupovat silnější :) Dále pokračuje původní text. O víkend jsem si jí přivez. Bylo to hodně dřiny, o to víc si ji budu vážit. Myslím že jsem vybral dobře přesedlal jsem z MZ251,

Dvojválec táhne krásně plynule už od spoda a brzdí motorem.
Udělal jsem si takovou ,,blbůstku" z tahokovu pod nádrží.
Objednal jsem si olej a filry a o víkendu se na to vrhnu.
vyčistim řetězovku a namažu.
budu taky stříkat svody černou vypalovací barvou,
a ještě si udělám 12V zásovku pro GPS.

Všem co maj rádi svojí motorku a rádi se o ní staraj(tak jako já)a chtěly by radu nebo by potřebovali něco na ER5. Tak znám člověka který těmto mašinám hodně rozumí,, zná je jak sví boty" je to tento hodný a vstřícný člověk, motorkář přezdívkou Eab http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=1153
je ochotný poradit(toho si cením nejvíc) zajímá se i o servis a díly. Já osobně od něj mám padací rám od Fehlingu a jsem moc spokojenej. Díky Pavle! Kdybych nebydlel tak daleko tak bych jezdil na servis jenom k němu.
Padací rám vis moje fotky.

18yamaha18
18yamaha18 napsal 09.11.11 v 16:06

Nádhernááá mašina v nádhernej farbe Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, plnú nádrž, kráásne počasie...

Jukoš
Jukoš napsal 06.06.11 v 20:58

po nedělní jízdě dávám 10b.Ahoj zase příště na další jízdě, až bude potřebovat brzdu.

CeBeRmamlas
CeBeRmamlas napsal 01.06.11 v 20:58

:) Krásná motorka :) Krásny zvuk :) 10.b a doufam že se ještě svezeme :) přeju hodně šťastných km :)

x-t.y.n.a
x-t.y.n.a napsal 26.04.11 v 20:00

pěkná, snad bude spolehivější než původní MZ .

Ďury1
Ďury1 napsal 20.03.11 v 22:05

díky moc za hodnocení a hlavně za radu s tim laďákem akorad se mi nechce dávat moc peněz za laďák.to se rači postarám o(gumy,řetězovku,brzdy,atd.)připadne mi to důležitější něž pocit z krásnýho zvuku.jede to alespoň líp s tim ladákem? taky přeju super zážitky a bezpečí na cestách.