renocar_unor

Jawa 350/640 (1991)

Vlastník moranka
Vloženo 15.4.2006
Aktualizováno 3.2.2008

Ještě ji moc neznám, ale je moje!!! Bude nový lak a pak se uvidí... Ještě určitě přibude přední padák (tak kdybyste někdo náhodou v regále jeden zbytečný měli...) a místo těch brašen plánuju ty jawácký kufry (jestli je někdy seženu) .

Zkušenosti: 2006 : najely jsme spolu cca 7000 km, docela nám to spolu šlo, ale někdy mi chybí trošku více síly, hlavně při předjížďění, tak abych ho bez úhony přežila. Takže už pokukuju po silnější, dá se říct, že je vybráno, jen na realizaci si budu muset počkat do příští sezóny. A "vyměním" ji za Aprilii Pegaso 650

Další info: 15.4.2006 Taaak a je to, nový lak, přední padák, kryty rukojetí a první opravdická vyjížďka Teď ještě vychytat pár mušek, ale jak už napsal Petr_t, aspoň bude mít co dělat. 27.5. koupě orig. jawa kufrů a výměna brzd. kotouče za plovoucí

BaluJarda
BaluJarda napsal 15.03.09 v 21:42

28645
28645 napsal 26.02.07 v 23:24

Šikulka, vypadá pěkně , Pegaso můžu jen doporučit, dobrá ovladatelnost a trošku výkonu má taky..

WEB
WEB napsal 05.12.06 v 10:21

PĚKNÁ!Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, pravidelná prezentace cca. 20 motoznaček (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, již nyní se můžeš přihlásit. Zdraví Patrik

tmotal
tmotal napsal 11.11.06 v 06:23

Hezká, jak vino nejakej ten rok sem a tam a vypada lip nez kdyz se narodila.

crazyjim
crazyjim napsal 02.08.06 v 23:11

Moc pěkná,právě jsem koupil taky 640 a chtěl bych takovou barvu,jakou máš ty.Moc se mi líbí.Nevíš náhodou,jakej je to odstín?Myslím číslo...