renocar_unor

Suzuki GSF 1200S Bandit (2002)

Vlastník aldatuner
Vloženo 5.3.2011
Aktualizováno 7.2.2013

Konečně mám vysněnou japonskou kočku doma v garáži

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV)

První dojmy - Myslím, že mi padla do ruky celkem hned. Je to moje první velká motorka, takže sem byl ze začátku hodně opatrný. taky byly obuty starší pneu a nebylo to ono...až když sem nasadil nové pryže sem poznal co odopravdy Bandit umí :-)

Jsem z ní opravdu nadšený, stále se učím, ale do zatáček už se vrháme celkem s vervou, top speed už byla taky vyzkoušena..je to peklo
Když jsem řikal, že si chci koupit "dvanáctku", téměř každý mi tvrdil, že se rozsekám, že jsem blázen. Ale ono je to o tom co má člověk v hlavě. Samozřejmě za to jde vzít a lítat jak ďábel, ne že bych to nevyzkoušel, ale hlavně jde jet i pohodovou cestovní rychlostí, kochat se výhledem ze sedla, poslouchat vrnění motoru a je to prostě pecka
Než jsem zvolil jakou motorku koupit, přečetl jsem snad všechny fóra a různé recenze. Názory se hodně rozcházely, ale vzhled a příspěvky nadšenců mě utvrdili v tom že chci právě B12S a teď toho rozhodně nelituji. Vypadá to, že sem i narazil na opravdu zachovalý kousek a jsem na něj náležitě hrdý
Žádný pořádný výlet jsem ještě bohužel nepodnikl, buď není čas nebo lidi a samotnýho mě to úplně nenaplňuje.
Bohužel omezený rozpočet mi nedovoluje užívat si s ní naplno a taky veškeré plánované doplňky musí počkat až bude lepší doba.

Xele
Xele napsal 09.01.12 v 08:25

Pěkná plnotučná...za mě dávám 10b.

aldatuner
aldatuner napsal 17.03.11 v 16:09

Díkes kolego, už sem se párkrát svezl a zkusil i rychlejší jízdu. Jsem ale dost opatrný a skončil těsně pod 200. Ale je to lokomotiva jak říkáš a ten dětský úsměv se taky dostavil...přeji hodně šťastných kilometrů bez nehody

Jimmy1
Jimmy1 napsal 16.03.11 v 20:44

mooc pěkný a zachovalý kousek. Jen bacha, 200 je tam hned Dávám 10b, protože je fakt moc pěkný.

aldatuner
aldatuner napsal 09.03.11 v 13:46

Jo jo, je v celkem dost zachovalém stavu. Jezdil ji zatim jen jeden majitel, nějaká Italka to byla.

Olík23
Olík23 napsal 09.03.11 v 12:20