BMW R 1200 GS (2010)

Vlastník ZZZHonda
Vloženo 4.3.2011
Aktualizováno 16.4.2014

Legendární GS. Od té doby co jsem se na GS svezl tak jsem věděl že si ji jednou koupím.Dnes se mě splnil sen a dovezl jsem si ji domů.

První dojmy - Výkon a zátah jako prase.

Je to rok 2010 v bílé barvě.Ve výbavě vše mimo technický zázrak zvaný ESA.Původně jsem chtěl s ESA ale... Zvláštní je že když jsem hledal jakou koupit tak jsem zjistil že jich moc není.Chtěl jsem nový motor který se dělá až od 2010.Jestli je tam opravdu takový rozdíl napíšu později až se na náké starší svezu. Dnes jem sice najel jen 40 km ale stálo to za to.Je prostě výborná opravdu.Jen ta cena by mohla být jiná.Ale žijem jen jednou ne?! Co se týká jizdních vlastností tak jsou na jedničku.Motor má pořádný zátah a spotřeba a pohodlí odpovídají cestovnímu korábu jako je GS. Čas ukáže víc ale já jsem spokojen.

3.3.2011 Tak jsem dodělal padáky a ještě přibude Hrazdička a držák navigace.No a taky kufry.Uf to zas bude peněz.

23.4.2011 Návštěva Mariazell.Za jediný den ujeto 750 km.Bylo to náročné ale nic co by se nedalo zvládnout.Prostě Brambora je fakt cesták každým coulem.

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 16.04.14 v 20:40

to je kus motorky

Mallory
Mallory napsal 16.04.12 v 22:32

Krásná mašina, perfektní barevná kombinace, úžasný fotky!

Romi69
Romi69 napsal 10.05.11 v 07:58

krásná motorka congratulation , tady je to za plný počet

KuřeCZ
KuřeCZ napsal 26.04.11 v 21:15

10 jinak to nejde hodně jsem zvažoval GS nebo RT a dopadlo to takhle.Hodně štastných KM

Ales600
Ales600 napsal 18.04.11 v 22:58