ČZ 175/450 (1960)

Vlastník lorus
Vloženo 3.3.2011
Aktualizováno 8.6.2011

Další člen mojí rodiny, doslova zachráněn před kovošrotem.Stála chudinka víc jak 15 let v tmavém koutě garáže, daleko od civilizace, na Vizovických pasekách...

.Provedl jsem vyčištění,odbahnění a hlavně doštelování. Musely se sehnat nové pneu, nádrž je prasklá, zatím provizorně opravena dvousložkovým epoxidem - neteče. Vyměněny lamely spojky, byla pěkně spálená. Prozatím je bez papírů, ale tak na 99% je už mám vyřízené, takže bude opět "živá". Ovšem cesta k papírům byla a je trnitá, souboj s ůředníky na Otrokovickém ůřadě je bolestivý a ůtrpný, nemám slušných slov, proto nebudu popisovat tento jejich přístup.Je to BANDA!!! Ale sedí v teple a za jistě pěkné prachy, tak proč je vlastně občané otravují??!!
Až to bude v cajku tak se bude testovat jak jede, první testy jsou dobré, dobře táhne, spojka se musí doštelovat, stejně i brzdy.
Co dodat? Svítí, troubí a jede!
19.3. 2011
Po 12 létech v klinické smrti opět žije!!! Mám vyřízené papíry a spz.
Byl to boj krvavý, nervydrásající,ouřední šiml kopal na všechny strany ale udolaly sme ho!!! Díky všem ůčastníkům, bez nich bych to nezvládl.
A teď může roztát tem kurevský sníh a bude se testovat!!!

Sema
Sema napsal 28.12.11 v 08:11

Pořádný kus práce, neuvěřitelně prokoukla Gratuluji k poražení úředníků, byla by škoda kdyby už nevyjela.

Endy
Endy napsal 12.03.11 v 11:11

Prokoukla, holka, pořádně Pevné nervy na boj s úředním šimlem!

Fichtlííík
Fichtlííík napsal 07.03.11 v 17:54

NO na to jak vypadala předtím a jak teď ... kráska, není co dodat A s těmi úředníky... s některým se domluvíš a jíný je totalní ******

sidar
sidar napsal 04.03.11 v 19:17

Další zachráněnej kus. Ať tě mazel poslouchá a dělá jen radost 10b

Milan1963
Milan1963 napsal 04.03.11 v 09:40

Dobře,že jsi ji zachránil.Máš ode mně 10 b. Přeju pevné nervy na úřadech,já jsem špatné jednání na dopravce nikdy nepoznal,spíš naopak.A At motorka šlape!§