ČZ 175/450 (1968)

Vlastník Nero1
Vloženo 1.3.2011
Aktualizováno 5.3.2011

Krásné na ní vzpomínat. Moje první "velká" motorka po pionýru. Byla to vítaná změna, jen dolévat benzín a olej a jezdit a jezdit.

Na tehdejší dobu fajn motorka. Spolehlivá. Začínal jsem s ní v 17ti letech, co více si (tehdy) přát.Pak jsem nejezdil, protože jsem se odstěhoval do Prahy na sídliště a nebylo kde parkovat. Po 7mi letech stání v garáži stačilo vyměnit benzín, místo akumulátoru dát plochou 4,5V baterku a po pár našlapáních šla. Po 5ti km se rozpadly pneumatiky . Koupil jsem nové pneu a aku a vyměnil oleje, umyl ji a vydal se směr Praha (cca 90km). Bez jediného problému! Motorkáři kynuli, krásný pocit, jsem zpět!
Po úrazu kolene (moje chyba, uklouzl jsem na strništi) a následné operaci mi manželka ježdění v mém zájmu zakázala a tak šla chudinka z domu (motorka, ne manželka . Tím jsem však s motorkami neskončil, jenom dal dvouletou pauzičku.

Alescezeta175
Alescezeta175 napsal 05.03.11 v 22:00

Zdravím, tak to je nádherná ČZ 175 deluxe!!! Mám úplně stejnou a taky z roku 1968. Je velká škoda, že jsi jí musel prodat pryč. Ale jinak jsi měl iopravdu hezký kosuek a snad se o ní někdo dobře stará Máš to za 10bodíků